Agenda 2001 'Sinterklaas, ik stuur de 'ochtendpiet' om u eens even te helpen met aankleden zodat u er weer op uw paasbest uit komt te zien'. Ik maak ondertussen het ontbijt voor u klaar en dan kunnen we even bijpraten over de plannen voor de komende week. Even later zaten Don Diego en Sinterklaas aan het ontbijt. Buiten scheen de zon en de magazijnpieten liepen af en aan om de boot naar Nederland zo goed mogelijk te laden. Zaterdag 17 november a.s. zouden ze namelijk in Maastricht aankomen. Wat staat er allemaal te gebeuren? We hebben nog een briefje uit Oostrum ontvangen en de kinderen schrijven dat bij de intocht in Oostrum ook twee kinderen iets tegen u gaan zeggen. Meteen al, bij de aankomst op het station. Dat kan dus heel mooi worden. Verder hebben we besloten dat er op de Pietenschool de komende tijd les gegeven zal worden in 'circusacts' en dat wel honderd pieten volgend jaar met het speciale 'Sinterklaascicrcus' door Spanje gaan trekken. En wat ook heel zeker is, bij de intocht in Oostrum gaan we de kinderen al een aantal circusacts laten zien. Tjonge, tjonge Don Diego, er is wel erg hard gewerkt en er zijn al veel belangrijke beslissingen genomen. Ik moet zeggen dat ik er wel heel veel zin in begin te krijgen. Na de eerste schrik, vind ik het circus idee werkelijk een fantastisch plan'. 'Wat doen we met krulslurf?, gaat hij ook mee nar Nederland?' Voordat Don Diego hier antwoord op kon geven, ging de deur open en kwam de goochelpiet Fernandez binnen. 'Sinterklaas, mag ik u mijn nieuwste goocheltruc laten zien?' 'Natuurlijk, Fernandez, laat eens zien, ik ben heel benieuwd'. Geboeid keek Sinterklaas naar de goocheltrucs van Fernandez. Zo goochelde hij bijvoorbeeld een groene mijter uit de linker broekspijp van zijn splinternieuwe paarse pietenbroek en een Frans hangoor konijn uit zijn pietenmuts. Sint genoot zichtbaar en lag van tijd tot tijd in een deuk van het lachen. 'En nu de laatste truc, de truc van het jaar', riep Fernandez. Tromgeroffelen daar toverde de goochelpiet uit zijn hoge hoed wel tien, misschien wel vijftiggouden pepernoten. volgende week verder opnieuw heel veel groeten uit Spanje, muchos dios grandos namens Sinterklaas en alle Pieten, Sjefke, de briefschrijfpiet 15 november 17 november 19 november 19 november 19 november 23 november 24 november 25 november 29 november KBO Excursie naar Gemeente Venray 3*11 jaar Vorstenraad (schouwburg) Kerstdecoratie OVB KBO Lezing over Euro Ledenvergadering W Oostrum Zitting Zitting Intocht St. Nicolaas Oriëntatiewandeltocht met partners LVB 04 december 09 december 11 december 12 december 12 december 16 december 18 december 19 december 20 december 20 december 24 december 24 december Sinterklaas kienen OVB Kerstconcert solisten St.Petersburg Aostrumse Zangkompeneej. Openbare vergadering Dorpsraad Kerststukjes maken LVB Kerstviering De Zonnebloem Oicastrum Concert Aostrumse Zangkompeneej bij Intratuin Venray Adventviering OVB KBO Kerstviering Toepavond W Oostrum Kerstavond LVB Kerstconcert/opluistering kerstviering Harmonie Aostrumse Zangkompeneej opluistering nachtmis i.s.m. Gemengd Koor

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 3