A 30' jaargang nr. 46 15 november 2001 Redactieadres; e-mailadres: oostrumsweekblad(a>olanet.nl A Linskens. Buitenhof 13. 5807 BW Oostrum Tel. 550566 Rabobank; 1281.44 912 Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Abonnementsprijs: 20,00 1 9.08 per jaar. Sluitingstermijn in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. Sinterklaas op weg naar Oostrum (deel 3) Sinterklaas greep naar zijn ontmijterde hoofd en zakte als een echte Spaanse pudding door zijn knieën en stamelde 'dit kan toch niet waar zijn', 'wat heb ik nu aan de staart van mijn witte schimmel hangen Ik word helemaal smurf en nog eens smurf'. Sinterklaas zat op de rand van zijn bed. Hij wist niet of hij gedroomd had. hij wist niet precies wat voor dag het was, hij wist niet of hij geslapen had, hij wist niet 'Goedmorgen Sint, hebt u eindelijk de slaap uit, super langslaper, ik dacht dat u nooit meer wakker zou worden'. Sinterklaas keek in het breed lachende gezicht van Don Diego Don Diego stond in de deuropening van de slaapkamer van Sinterklaas en had een pakje onder zijn arm en een soort toverstokje in zijn hand 'Don Diego. wat voor dag is het vandaag, hoe lang neb ik geslapen en wat is er gisteravond eigenlijk allemaal gebeurd?' 'Ho. ho Sinterklaas, niet zoveel vragen tegelijk U ziet er trouwens aller belabbertst uit Hoe komt u aan die rode plek op uw voorhoofd?' Langzaam herinnerde Sinterklaas zich de gebeurtenissen van de vorige avond Manolito en Don Diego op de circusolifant, de mijter, die van zijn hoofd geslagen werd. een van zijn rode schoenen 'Is de circusvoorstelling inmiddels afgelopen en waar is de circusolifant?' Sinterklaas, we hebben alles keurig netjes opgeruimd en de circusolifant staat in de grote schuur achter het paleis', zei Don Diego. 'U hebt er niets van gemerkt Sinterklaas want u hebt twee nachten en 'n hele dag geslapen'. U zult dus wel goed uitgeslapen zijn'. 'En wat staat er nu weer allemaal te gebeuren, Don Diego, zijn de magazijnpieten al bezig met het pakken van de boot, waar we mee naar Nederland vertrekken'

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 1