Omroep Venray zoekt medewerkers! AANVRAAG HUISBEZOEK OUDEREN CONSULENT met de riemen die je hebt. Een bril, een wasmachine die vervangen moeten worden, de eigen bijdrage aan de Thuiszorg, de extra kosten van het alarmsysteem kunnen het spaargeld in snel tempo doen inkrimpen. Bijzonder Bijstand aanvragen is voor veel ouderen moeilijk. Het voelt als "de hand moeten ophouden" of "steun vragen" en dat is iets dat veel mensen niet willen. De ouderenconsulent probeert de oudere toch te stimuleren gebruik te maken van deze regelingen. En benadrukt hierbij dat het niet om een gunst gaat, maar dat het voorzieningen zijn waar men recht op heeft. Zo zal de consulent de ouderen met alleen een AOW-uitkering, attenderen op de regeling rondom de kwijtschelding van de Gemeentelijk Belastingen of de gemeentelijke bijdrage voor maatschappelijke activiteiten, de zogenaamde f. 200,- regeling. Belangstelling voor een huisbezoek? Mocht u belangstelling hebben voor een huisbezoek van een ouderenconsulent, dan kunt u contact opnemen met de ouderenadviseurs van Synthese. Dit zijn mevrouw Trudy van den Berg en mevrouw Anja Damhuis. Telefoon (0478) 510032. De ouderenconsulent is er voor u en komt graag bij u thuis! Naam: De heer en/of mevrouw* Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Geboortejaar: O Wenst een huisbezoek van een Ouderenconsulent P.S.: U kunt deze coupon in een ongefrankeerde envelop zenden naar: Synthese t.a.v. Ouderenadviseur Antwoordnummer 1502 5800 WB Venray Omroep Venray zoekt bureauredacteuren m/v die ons team van het programma Lokaal Centraal willen komen versterken. Aan de Langeweg 92 vind je de studio van Omroep Venray. Wij zenden 7 dagen per week uit op 87.5 kabel en 90.2 ether. We zijn op zoek naar volwassen personen, zeer communicatief en enthousiast over ons radio station. Daarnaast vinden we een collegiale en positieve 'attitude' zeer belangrijk. Oké, we stellen nogal wat eisen, maar wij hebben ook een hoop te bieden! Veel lol, coaching, uitstekende koffie, bijzondere collega's en de leukste luisteraars! Ook zijn wij op zoek naar personen die op zondagmiddag het sport programma Stopwatch willen komen versterken. Wat wij zoeken: mensen die verslag van wedstrijden live willen en kunnen doen. Ook zoeken wij redactie leden die in de studio tijdens de sport uitzending alles willen regelen op redactie gebied. Wil jij dus ons team komen versterken bel, schrijf of e-mail! Voor meer informatie: Studio Lokale Omroep Venray Langeweg 92 Venray Tel. 0478 - 51 23 62 E-mailinfo@omroepvenray.nl

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 14