Concert Toneel Rolverdeling Maandagavond 5 november presenteert Harmonie Sub Matris Tutela Toneelgroep De Vlasbloem haar jaarlijkse Concert Toneelavond. Deze avond vindt plaats in het Gemeenschapshuis en begint om 19.45 uur. Dit jaar is gekozen voor het toneelstuk Boerenbont Rode lampjes geschreven door Carl Slotboom. Het programma voor deze avond ziet er als volgt uit. Harmonie 1. Graf Zeppelin 2. Overture to a new age 3. Love and Mariage 4. Santana 5. Goede Tijden Slechte tijden 6. Derrick Toneel Korte inhoud Dolly en Betty, Twee prostituées, wonen en werken bij elkaar in een huis dat ze samen hebben gehuurd. De zaken schijnen niet zo goed te gaan en uit nood besluiten ze een kamer te verhuren. Als Hendrik Buitendijk, een naïeve boerenjongen, die voor zijn verloofde en haar bemoeizuchtige moeder op de vlucht is, de kamer huurt, durven de beide dames hem niet te vertellen waar ze hun geld mee verdienen. Ze maken hem wijs dat ze fysiotherapeuten zijn. Wanneer er dan klanten komen en Hendrik ontmoetten, worden de gesprekken wel zeer verwarrend. Inmiddels is de bemoeizuchtige schoonmoeder van Hendrik achter zijn verblijfplaats gekomen en huurt, samen met haar d°cj]ter Klaartje, tevens verloofde van Hendrik, een kamer in het achterhuis. Wim, een klant van Betty, die denkt dat Klaartje een nieuwe Prostituée is, belandt, na veel verwarring, uiteindelijk met haar in het hemelbed. Tenslotte komt Klaartje achter de beweegredenen van Hendrik's vlucht en komt alles goed. Hendrik Buitendijk: Klaartje Watergang: Moeder Watergang: Betty: Dolly: Wim: Kees: een boerenjongen Verloofde van Hendrik Moeder van Klaartje Prostituée Prostituée een klant een klant Theo Hagens Yvonne Donders Mia Tacken-Kruysen Netty van Reenen-Coopmans Petra Gielens - van Sinderen Jip Swinkels Nöll Linders Grime: Souffleurs: Meubilair: Hanneke Franssen Jac Pijpers en Lea Franssen-Hoex De Stoffelhoeve Wij wensen u een plezierige avond

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 9