Leden LVB K.B.O. Kerstkaarten maken Datum: Dinsdag 13 november Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur Onder leiding van Mientje WesterieraiGarin Bouwmans gean we kerstkaarten maken. Er werden verschillende technieken gebruikt, o.a. 3D. A.u.b. uw eigen hobbyspullen meebrengen (schaartje, lijm, sileconenkit, stanleymesje etc.) U hoeft dit niet extra te kopen! Opgave: t/m zondag 28 mei a.s bij Ria Liebrand, tel. 550466. Adres: Stationsweg 114. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen. Eigen bijdrage: variërend van f 1,- tot f 3,- per kaart. Cursus pottenbakken voor beginners Aanvang: dinsdag 8 januari 2002 Kosten: f 125,- incl. materiaal Netty Jeuken verzorgt deze cursus die bestaat uit 7 lessen. Opgave: Bij Ria Liebrand. In Januari 2002 wordt er een reanimatiecursus verzorgd in Castenray. Belangstellende kunnen zich nu al opgeven bij de secretaris tel 510385. Op donderdag 15 november gaan we op excursie naar de gemeente Venray. Deze Middag begint om 13.30 uur en ziet er als volgt uit: Ontvangst en welkom in de raadszaal Toelichting op het werk van de gemeente; wat doet de gemeente? Rondrit door Venray waarbij informatie wordt gegeven over de ontwikkeling in de wijken. Om 16.30 uur wordt deze excursie afgesloten. Graag wil de gemeente weten met hoeveel mensen wij komen daarom kunt U zich vanaf nu opgeven bij het secretariaat Geeststraat 8 tel. 510385. Opgeven voor woensdag 7 november a.s. Dames, die zich opgegeven hebben voor het maken van een herfstdecoratie. De avond begint op 30 oktober a.s. om 20.00 uur in Zaal de Karklingel. Veel succes. Het bestuur Het bestuur Neemt deel aan de excursie gemeente r l J D *V limburgse vrouwenbeweging van de l.l.tb.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 13