Hengelsportvereniging ('t Akertje", Oostrum Seer.; H.M.M. LENSSEN ALLEGROSTRAAT 7 5802 GG VENRAY Tel.; 0478-587606 E-maii; h.m.mlenssen@freeler.nl Eindstand herfstkoning: 1)Toon Sanders, 2) Peter Cuppen, 3) Harry Theeuwen, 4) Pieter Kunen, 5)Wiel Verberkt. Programma: Zaterdag 20 oktober individuele wedstrijd van "De Brasem" Venlo in de jachthaven van Blerick. Diegene die aan de Winterkoningwedstrijden mee willen doen, dienen zich uiterlijk 25 okt. te hebben aangemeld bij Pieter Kunen, Tel; 077-3662920. Verhuisd??? geef dit tijdig door aan de secretaris. Voor dag- en weekverqunningen voor "Het Wanssums Ven"kunt U terecht bij; v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray. In Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Iedere dinsdagavond repeteert de Aostrumse Zangkompeneej in het zaaltje van 't Allemanscafe te Oostrum en wel van 21.00- 23.00 uur. Heeft u belangstelling of wilt u een repetitie meemaken? U bent van harte welkom! Wilt vooraf wat meer weten, bel dan 511251 Zondag 9 december ontvangen wij een aantal solisten van het Conservatorium uit St. Petersburg, Rusland. In totaal zullen een 8-tal solisten een concert verzorgen in de parochiekerk te Oostrum. De zangers/ zangeressen zijn in Oostrum geen onbekenden. Reeds een aantal keren was een Russisch koor te gast in Oostrum. Velen zullen zich nog de prachtige koorzang en solo's herinneren. Dus zondagavond 9 december vrijhouden voor het bijwonen van dit concert. Nadere mededelingen volgen in de komende weken o.a. in het Oostrums Weekblad. Programma: Zondag 9 december: Kerstconcert uitgevoerd door het koor Russchen-Belcanto. Zondag 16 december: Concert Intratuin te Venray. Kerstavond: Muzikale medewerking aan de Nachtmis in samenwerking met het Gemengd Koor. Het kan nog. Opgeven voor het eindtoernooi. Direct doen. Zie elders in dit blad. Zowel junioren als senioren zaterdag 27 oktober. Wij T.C.O. komen weer origineel voor de dag, laatje verrassen.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7