Dorpsraad "werkcomité oostrum" Ingebruikname Jeu de Boulesbaan. December Comité 30® jaargang nr. 42 18 oktober 2001 Redactieadres: e-mailadres: oostrumsweekblad(3>Dlanetn( A. Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum Tel. 550566. Rabobank: 14.00.01.751 Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Abonnementsprijs: 20,00 9.08 per jaar. Sluitingstermijn in te leveren kopijMaandagavond 18.00 uur. Secretariaat: Buitenhof 20, 5807 BW Oostrum Enige tijd geleden werd de Dorpsraad gevraagd, o.a door de K.B.O., of het niet mogelijk was een Jeu de Boulesbaan te creëren in Oostrum. In overleg met de Gemeente Venray werd gekeken naar en geschikt terrein. Uiteindelijk viel de keuze op het terrein bij de watermolen. Omdat het Jeu de Boulesspel in Oostrum nog vrij onbekend is en de dorpsraad de deskundigheid ook niet in huis had, hebben we de heer Sjaak Wilms gevraagd om ons te komen helpen. Sjaak heeft al enkele jaren een Jeu de Boulesbaan thuis en is inmiddels een ervaren speler. Samen met enkele leden van de Dorpsraad is hij aan de slag gegaan met als resultaat, in recordtijd twee mooie banen. Een woord van dank is hier zeker op zijn plaats. Ook aan Harry en Henk die zoals gewoonlijk de handjes weer hebben laten wapperen. A.s. zondag 21 oktober om 11.30 uur wordt de baan officieel in gebruik genomen. U wordt van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn, om alvast een balletje te werpen en de smaak te pakken te krijgen. Er wordt uitleg gegeven over de spelregels en Sjaak zal demonstreren hoe het wel (of niet) moet. Om meteen een misverstand uit de weg te ruimen.. Jeu de Boules is niet alleen voor ouderen maar voor alle leeftijden. Wij hopen dat de banen druk gebruikt worden en wensen U alvast veel plezier. A.s. zondag 21 oktober om 11.30 uur, in gebruikname van de Jeu de Boulesbaan. Met ingang van het jaar 2001 wordt het Sinterklaas- en Kerstgebeuren in een nieuw jasje gestoken. In verband hiermee is een nieuwe Stichting opgericht; deze festiviteiten staan dus niet langer onder verantwoordelijkheid van de Dorpsraad. 1

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 1