'<"llrV' 4 Vlasbloemnieuws V I J Al weer geruime tijd zijn wij bezig met een nieuw dS b O toneelstuk. De voorstellingen worden gehouden op zondag 4 november in de schouwburg in Venray en op maandag 5 november in het gemeenschapshuis van Oostrum. Dit jaar spelen wij '^Boerenbont en rode lampjes" van Carl Slotboom.Een stuk uit drie bedrijven, wat gedeeltelijk wordt gespeeld in het oostrum's dialect. De rollen worden vertolkt door: Mia Tacken, Netty van Reenen, Petra Gielen, Yvonne Donders, Nol Linders, Theo Hagens en Jip Swinkels. De regie is in handen van Harry Daniels en Meino van Kesteren. Inhoudelijk is het stuk doorspekt met verwarrende gegevens, aangezien de dames Betty en Dolly niet hun werkelijke beroep durven prijs te geven. Betty en Dolly wonen en werken namelijk in hetzelfde, gehuurde huis. De zaken gaan niet goed, en de beide dames besluiten een kamer te verhuren. Een boerenjongen, Hendrik Buitendijk genaamd, niets gewend, wordt de nieuwe huurder. Betty en Dolly durven hem niet te vertellen waarmee ze hun geld verdienen. Ze maken hem wijs dat ze fysiotherapeuten zijn. Als er dan klanten komen die met Hendrik in gesprek raken, wordt alles toch wel zeer verwarrend. Inmiddels is de verloofde van Hendrik, Klaartje, samen met haar moeder achter de verblijfplaats van Hendrik gekomen. Ze logeren incognito in het huis van Betty en Dolly. Wim, een vaste klant van Betty, denkt dat Klaartje een nieuwe prostituee is, en beland uiteindelijk met haar in het roze hemelbed. Uiteindelijk komt Klaartje achter de beweegredenen van Hendrik's vlucht, en zij trekt hieruit haar conclusies, al dan niet met goedkeuring van haar bazige moeder. Alles bij elkaar een avondvullend stuk, waarbij u eens heerlijk kunt ontspannen. Voor meer informatie kunt u terecht bij het secretariaat van de Vlasbloem, tel. 581562, of via tel. 581740. Wij hopen u te mogen begroeten tijdens een van onze voorstellingen. Met vriendelijke groeten, Bestuur Toneelvereniging De Vlasbloem. NATIONALE EUROCOLLECTE COINS FOR CARE Zoals bekend wordt er van 14 t/m 26 januari 2002 de landelijke Nationale Eurocollecte, Coins for care gehouden. Ook in Oostrum wordt in die 2 weken gecollecteerd. Mocht u van de vakanties nog wat kleingeld over hebben, kunt u hier een goede bestemming aan geven. Door het geven van buitenlands en Nederlands muntgeld steunt u meer dan honderd in deze actie samenwerkende goede doelen. Comité Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 18