L njo *v Op maandag 15 oktober wordt er door Addicura een middag verzorgd over hulpmiddelen in en rondom het huis. Deze middag begint om 14.00 uur in zaal De Karklingel. Uitnodiging: Hierbij zijn alle 50+ van de gemeenten Meerio-Wanssum, Sevenum en Horst aan de Maas en alle andere belangstellenden, uitgenodigd voor de; Informatie markt "Ouderen en Techniek" Met de Knoppen in de Knoop?! op vrijdag 26 oktober a.s. in cultureel centrum ude Wingerd", Maasbreeseweg 2 te Sevenum. Toegang gratis. Veel ouderen zien met angst en beven de technologische ontwikkelingen tegemoet. Toch zal ook deze groep binnen onafzienbare tijd worden geconfronteerd met de kaartjesautomaat van de NS, de computer, de video, het mobiele telefoontoestel. Misschien wilt u zich ook eens oriënteren op het gebied van inbraakbeveiliging, een fiets met hulpmotor, een brommobiel enz. enz. U kunt in een klein "Internetcafé" oefenen op de computer met programma's als "Word", "Paint" en "Excel", maar u kunt ook internetten en e-mailen. Voor informatie over al deze zaken en nog veel meer kunt u 26 oktober a.s. van 10.00 tot 17.00 uur terecht in "de Wingerd". Naast een groot aantal informatiestands is er tevens een cultureel programma met muzikale en sportieve optredens door 50 plussers uit de diverse gemeenten. Bij de ingang staat de Technobus opgesteld. Doorlopend worden hier demonstraties gegeven over allerlei mogelijkheden om zo lang mogelijk zelfstandig in uw eigen woning te kunnen blijven functioneren. Programma van deze dag: 10.00-1700 uur Doorlopend informatie bij de diverse stands. 10.10 uur Opening door een vertegenwoordiger van de gemeente Sevenum. 10.15 uur Seniorenkoor Sevenum 11.00 uur "De Smelen Brothers" uit Ysselsteyn 12.30 uur Pauze met achtergrond muziek 13.30 uur Volkdansgroep KBO - Sevenum 14.00 uur Ouderenkoor Grubbenvorst 14.30 uur Country-line dance, Dansschool Janssen Venray 15.00 uur Seniorenorkest Horst e.o. 16.00 uur Boem Box Band, "De Wendel" Horst 17.00 uur Sluiting. Op donderdag 15 november gaan we op excursie naar de gemeente Venray. Deze middag begint om 13.30 uur en ziet er als volgt uit: ontvangst en welkom in de raadszaal, toelichting op het werk van de gemeente; wat doet de gemeente?, rondrit door Venray waarbij informatie wordt gegeven over de ontwikkeling in de wijken, om 16.30 uur wordt deze excursie afgesloten. Men zal zich hiervoor wel moeten opgeven en daarom komen wij hier nog nader op terug. In januari 2002 wordt er een reanimatiecursus verzorgd in Castenray. Belangstellenden kunnen zich nu al opgeven bij de secretaris tel 510385. Het bestuur. Buurtvereniging V.D.S. Beste leden denken jullie aan onze feestavond op zaterdag 27 oktober. Deze wordt gehouden in het Gemeenschapshuis om 20.00 uur. Nader bericht volgt. P.S. De wandeltocht is op zondag 30 december a.s. Groetjes bestuur buurtvereniging. r

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5