REIKI in natuurgeneeskundige praktijk Maria Daamen Wat is Reiki? Reiki I cursus Reiki II cursus 5821 AS Vierlingsbeek Reiki, een geneeswijze uit het land van de rijzende zon. Reiki is een eenvoudige en zeer doeltreffende methode om het zelfgenezend vermogen te stimuleren en te ondersteunen. Je legt je hand op iemand en het gaat vanzelf. Je raakt ook zelf in balans, want de energie stroomt eerst door jou heen. Dan vloeit het vanzelf naar de plek waar de energie het meest nodig is. Reiki is universele levensenergie. Letterlijk betekent Reiki, energie of kracht van de zon. Rei staat voor zon en Ki voer de vitale energie, die alle materie creëert en levend houdt. Reiki laat zich niet manipuleren. Reiki doet wat goed voor jou is. Het gaat om het kanaliseren van die energie door ons lichaam. Het is niet stuurbaar door het ego. Als je Reiki-I hebt gedaan met de bijbehorende inwijdingen, is die energie vanaf dat moment volledig bij jou werkzaam op het fysieke, emotionele, mentale en spirituele niveau. Wat Reiki voor iemand kan betekenen is voor iedereen een persoonlijke ervaring. Op zaterdag 13 oktober vindt de Cursus Reiki-I plaats van 10.00 - 17.00 uur en drie maanden later vindt een evaluatieavond plaats. Deze laatste datum wordt vastgesteld in overleg met de cursisten. Tijdend de Reiki-I cursus ontvangt de cursist vier inwijdingen van de Reiki Master. Waarna de cursist zichzelf en anderen kan behandelen middels handoplegging. De kosten bedragen fl. 285,00 (130 euro) inclusief lunch en certifikaat. Waar Reiki I vooral bedoeld is "als kadootje" voor jezelf, biedt Reiki II je de mogelijkheid om deze universele energie op afstand te sturen naar anderen door gebruik te maken van een drietal symbolen. Tevens wordt Reiki II gebruikt ter versterking of bekrachtiging van de handoplegging zoals die tijdens de Reiki I cursus is geleerd. Voor informatie kun je contact opnemen met Maria Daamen (0478-630789). Je kunt je tevens telefonisch opgeven voor een van beide cursussen Tot ziens in de natuurgeneeskundige praktijk Reiki-master Maria Daamen Huider 9

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 12