OJC IDUNA Hallo jongelui, Beste leden, Op maandag 24 september a s. is er een bijeenkomst met Oirlo en Castenray. Dhr G. Remmers uit Venray komt dan praten over het Collectief Vraag Afhankelijk vervoer Deze bijeenkomst mag je eigenlijk niet missen, daar wij in de komende jaren hier allemaal een keer mee te maken krijgen, dus noteer deze datum. Aanvang van deze bespreking is om 14.00 uur in De Wis in Castenray. Wij gaan met eigen vervoer. De leden die hier naar toe willen en die geen vervoer hebben kunnen bellen met H. Pluk tel. 581705 of met A. Linders tel. 510385. Op Maandag 1 oktober a s. zal er weer een kienmiddag zijn in zaal De Karklingel. Wij beginnen met het kienen om 14.00 uur. Op maandag 8 oktober gaan we met Oirlo en Castenray naar Wittem. De bus zal in Oostrum vertrekken om 12.00 uur bij het gemeenschapshuis Bij aankomst in Wittem is er koffie met vlaai. Om 15.00 uur zal pastoor Hoedemakers een H. Mis voor ons opdragen. Hierna vertrekken wij weer langs een mooie route door het Limburgse mergelland naar de Oude Smidse in Baexem. Om ongeveer 18.00 uur zullen wij hier het diner gebruiken. Wij zullen om ongeveer 20.30 uur weer in Oostrum terug zijn. De onkosten bedragen voor deze middag F50,= p.p. te voldoen bij opgave. ave graag voor 26 september a.s. bij de secretaris A. Linders, Geeststraat 8 Geeft zich op voor de reis naar Wittem Zoals de meeste van jullie weten zijn we na een zomerstop weer opgestart. Dit opstarten gaat niet zomaar hiervoor hebben we een aantal vrijwilligers nodig die zin hebben om op vrijdag te tappen, muziek te draaien. Wij hopen hiervoor genoeg aanmeldingen te krijgen zodat je maar 1 keer in de twee maanden hoeft te tappen. Heb je hiervoor interesse dan kun je bellen met Klaartje Vollenberg van de barcommissie. Tel: 0478-589167 Verder hebben wij voor jullie een film avond geregeld namelijk op vrijdag 28 september aanvang 19:30. Tijdens deze avond worden er twee films gedraaid op groot scherm, welke twee films dit zijn is een verrassing. We willen wel graag van te voren weten wie er allemaal komen i.v.m. zitplaatsen etc. Je kunt je hiervoor inschrijven in de soos. En het mooiste van allemaal is dat het helemaal gratis is. Wij hopen op een grote opkomst De activiteiten commissie t KBO Oostrum

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 14