^jd*v KBO OOSTRUM Dames LVB Oostrum Het gezamenlijk bereiden van een kermisbrunch Datum: Aanvang: Plaats: Eigen bijdrage: donderdag 06 september a.s. 20.00 uur Gemeenschapshuis te Oostrum f 8,- per persoon Onder leiding van mevr. Baens-Bocken uit Baexem gaan we in groepjes een brunch voorbereiden en later uiteraard nuttigen. Recepten worden verstrekt. Voor het voorbereiden meenemen: - mes - kom - snijplank Opgave t/m zondag 2 september a.s. bij Mila Rijs, tel. nr. 583564, Randenrade 5. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen. Dames van de O.V.B, Wij nodigen u van harte uit voor de opening van het winterseizoen op dinsdag 4 september a.s. We beginnen deze avond om 19.00 uur met een Heilige Mis. Na de Heilige Mis gaan we naar het Gemeenschapshuis, waar we van een demonstratie- avond met wijn en kaas proeven kunnen genieten. Deze avond wordt georganiseerd door "Plus" markt van Dijck van de Landweert. P.S. Ook al bent u niet in de gelegenheid om naar de Heilige Mis te gaan, u bent om 19.30 uur van harte welkom in het Gemeenschapshuis. Introducés zijn van harte welkom zij betalen F 5,- dit is inclusief 1 kop koffie. Beste leden, Op dinsdag 4 september beginnen we weer met de Gymnastieklessen. Deze worden gehouden in de gymzaal en wel 's middags van 15.00 tot 16.00 uur. Nieuwe leden zijn ook hier van harte welkom. We rekenen op uw komst. Allen een fijne avond. Het bestuur. Iimburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 0QSTRUM8E VROUWEN BEWEGING OXö.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 22