Nu iets heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel belangrijks; Wij zoeken dringend leiding Hallo jongens en meisjes, Hebben jullie allemaal een fijne vakantie gehad?? Jullie zitten alweer een paar weken op school en afgelopen week is ook A.D.O.R. weer begonnen. Zoals ieder jaar is het een hoop gepuzze! om de clubavonden goed te i plannen. We houden rekening met voetbal, korfbal, gym en het leerlingorkest en dat is best lastig. De uitnodigingen waren net de deur uit en toen ontdekte we al een foutje. Hieronder staan de tijden voor de komende week, let goed op of er iets voor je is veranderd. Het is een voorlopig schema want we weten nog niet precies hoe groot de groepen worden dit jaar. Mocht er ergens een foutje in zitten (bv. voetbaltraning is gelijk met clubavond A.D.O.R.) laat dat dan zo snel mogelijk weten aan de leiding of aan iemand van het bestuur. We proberen er dan iets aan te doen. Ook bij individuele 'problemen' (bv. judoles gelijk met A.D.O.R.) kunnen we kijken of er een oplossing voor is. We hopen dat iedereen weer met veel plezier naar A.D.O.R. toe komt. Maandag 18:30 - 19:30 uur Groep 5 en 6 Dinsdag 18:30 - 19:30 uur Groep 4 Woensdag 18:30 -19:30 uur Groep 7 en 8 Donderdag 18:30 - 19:30 uur Groep 3 Zonder leiding, geen A.D.O.R.. Daarom vragen we nogmaals om leiding. Je draait één keer in de week een uur (altijd met z'n tweeën) een groep van ongeveer 10-15 kinderen. Er wordt geknutseld, spelletjes gedaan etc. Er is bv. ook de mogelijkheid om met z'n tweeën om en om groep te draaien. We zoeken vooral leiding boven de 18 jaar maar iedereen die niet meer op de basisschool zit, mag reageren. Heb je interesse bel dan naar Lilian; 580064. De opening van het A.D.O.R. jaar met de A.D.O.R.-dag, Het schooljaar is weer begonnen en dus het A.D.O.R.-jaar ook. Zoals ieder jaar beginnen we met de A.D.O.R.-dag. Dit jaar is dat op zondag 16 september van 10:00 uur tot 13:00 uur. Neem je papa, mama, broertjes, jeu# zusjes opa'S oma's etc. etc. maar mee om er een gezellige dag van te maken. Natuurlijk ook dit jaar met de kindermarkt waar je al je spulletjes die je kwijt wil kunt verkopen. Met het geld kun je lekker een keer gaan zwemmen, iets leuks kopen voor jezelf of in je spaarpot doen. Op de A.D.O.R - dag kun je je weer laten schminken als een enge heks, een stoere piraat, als lief poesje of iets heel anders. Ook kun je er weer lekkere wafels krijgen met limonade. Ener komt een verrassing... maar we zeggen nog niet wat want dan is het geen verrassing meer. Om 10:00 uur beginnen we (voor de kindermarkt mag je je spulletjes al iets eerder komen uitstallen zodat je om 10:00 uur meteen kunt beginnen) en om 13:00 uur sluiten we de dag af met het oplaten van de ballonnen voor de ballonnenwedstrijd. Kaartjes voor deze ballonnenwedstrijd kun je kopen bij de kinderen/leiding die de komende weken aan de deur komen. Op de dag zelf zijn ook nog ballonnenkaartjes te koop. Wij hebben er veel zin in en hopen jullie allemaal te zien op zondag 16 september!!! Groetjes leiding bestuur A.D.O.R.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 21