Zaterdag 8 september bloemenactie van de Aostrumse Zangkompeneej. TCO OOSTRUM Hallo Oostrum, Wij, Chris Kampen, Floor van Dijk en Bonnie Denissen, zijn op zoek naar een paar meisjes die met ons willen korfballen. We zijn de jongste leden van korfbalvereniging Oostrum en willen graag een eigen team om het korfballen samen te gaan leren. Het eerste jaar gaan we alleen trainen. We komen elke week op woensdag trainen op sportpark De Spar van 17.00 uur tot 18.00 uur. Inmiddels begint de belangstelling te groeien. Heb je ook zin om met ons mee te doen???? Neem dan contact op met Marion van Dijk of kom naar onze training kijken. Je mag de eerste vier keer gratis meedoen! Gezelligheid en activiteit staat voorop....en ondertussen leren we een heleboelkom kijken of meedoen! Tot ziens, Chris, Floor en Bonnie. Op 16 september organiseren wij het familietoernooi. Por je broer of zoon om mee te doen. Het maakt niet uit wat voor familieband je met elkaar hebt, vraag eventueel je suikertante. Dit wordt weer keigezellig. Jezelf bent lid van onze club, je introducee hoeft geen lid te zijn. Beginner of gevorderde, ster of geen ster, het maakt niet uit, gewoon meedoen is zeker net zo leuk. Geef je wel meteen op bij Dave Moorrees of Ton Clephas. Doe dit voor 12 september, vermeld tevens je leeftijd, dit ivm indeling. Mededeling: bij invallende duisternis en je wilt toch tennissen dan kun je terecht op onze oude banen, zoals oudsher. Dit geldt net zolang totdat de nieuwe verlichting gereed is. Wist u dat de tennisknip gereed is. Deze is verkrijgbaar bij Marcel Linskens of gewoon in de kantine. Dit voor een gezellig kopje koffie of om je enorme dorst te lessen. Met een tennisknip ben je voordeliger uit. Meteen opgeven bij Dave Moorrees tel. 513185 of Ton Clephas 510536. Familietoernooi 16 september naam leeftijd, naam introducee leeftijd Het is reeds een traditie en dat willen wij zo houden. Op zaterdag voor de Aostrumse kermis is de jaarlijkse rondgang van de Aostrumse Zangkompeneej. Een bloemetje van de Aostrumse Zangkompeneej brengt het zonnetje in huis. En dat wilt u toch niet missen

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 20