Uitnodiging voor de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum Werkgroep III: Mevr. L. Tromp-Brand voorzitter van de werkgroep Onderwijs, Sport, Sociale en Culturele zaken meldt het volgende: Geen bijzonderheden Werkgroep IV: Dhr. Holtackers, lid van de werkgroep Volkshuisvesting, Ruimtelijke ordening, Grondbeheer en Milieu, meldt het volgende: De particuliere bouw in het nieuwe bestemmingsplan is gestart. De projectmatige bouw zal naar verwachting nog even op zich laten wachten. De dorpsraad zal onderzoek doen naar de geruchten dat recreatiewoningen voor niet permanente bewoning die, in geval zij een bestemmingswijziging ondergaan, betrokken worden bij het bouwcontingent voor de 'reguliere' toekomstige uitbreiding van Oostrum. 10. Nieuwe inwoners De nieuwe inwoners worden geïnventariseerd en zullen zomogelijk binnenkort worden verwelkomd in Oostrum. 11. Rondvraag en sluiting Dhr. Janssen meldt dat hij van een aantal inwoners klachten heeft gehad omtrent geluidsoverlast c.q. geluidshinder van het NS-Station. De vergadering besluit dat een brief aan de NS zal worden gezonden waarin wordt aangedrongen om daar waar mogelijk passende maatregelen te treffen. De archiefstukken van de jubileumfeesten in 1988 zullen door de heer Janssen worden overgedragen aan het gemeentelijk archief. Dhr. Van Soest meldt dat er schade is toegebracht aan de zitbank op de hoek Hoefslag/Mgr. Hanssenstraat. Tevens zijn door grondwerkzaamheden aan het pleintje nabij het Oostrums Bolwerk een aantal struiken kapot gegaan. Omtrent beide zaken zal met de gemeente Venray contact worden gezocht en om vervanging worden gevraagd. De werkgroep Oostrum 2000 heeft haar laatste tegoed in de vorm van een cheque ten bedrage van fl. 600 - overgedragen aan de Harmonie Sub Matris Tutela. Om ongeveer 22.00 sluit de voorzitter de vergadering. J.H.L.M. Christians Secretaris Deze bijeenkomst vindt plaats op 4 september 2001 in de vergaderzaal van Café-zaal De Kaïklingel, Mgr. Hanssenstraat 29 te Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Namens het dagelijks bestuur, H.W. Holtackers, voorzitter Agenda: IOpening door de voorzitter 2. Vaststellen van de agenda 3. Notulen van de dorpsraadvergadering van 10 juli 2001 4. Ontvangen en verzonden brieven mededelingen 5. Dorpsradenoverleg 6. Evaluatie eerste half jaar Oostrums Weekblad 7. Mondeling verslag van de diverse commissies 8. Nieuwe inwoners. 9. Rondvraag en sluiting

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 11