41 fes1 p W\. "«i J www.amnestyvenray.nl Als we op de reacties mogen vertrouwen die we kregen bij de laatste liedjesmiddag, zullen we bij de liedjesmiddag 2002 minimaal 9 nieuwe schlagers kunnen presenteren. Sterker nog, zijn alle liedjes al geschreven, gearrangeerd en hebben de eerste repetities al plaatsgevonden. OVERBODIGE" OPROEP Toch willen wij diegene die niet tot de desbetreffende groep(en) behoren er bij deze op attenderen dat de liedjesmiddag 2002 gepland staat voor begin januari. Dit betekent dat de voorbereidingen al volop gestart zijn. Iedereen die aan deze middag deel wil nemen nodigen wij uit dit bij Dave Moorrees (513185) of Marcel Linskens (550566) kenbaar te maken. Leden LVB Fietsavond Op donderdag 12 juli gaan we weer fietsen. Vertrek: 19,00 uur bij de Rabobank, we fietsen ongeveer 25 km. Wij wensen alle LVB een heel fijne vakantie!! Amnesty Venray heeft een eigen website. Vanafwww.amnestyvenray.nl kan iedereen voorbeeldbrieven downloaden van Venrayse schrijfacties. Amnesty Venray zet zich in voor vier gevangen advocaten in Egypte die zonder aanklacht vastgehouden worden en voor zes inwoners van Jemen die spoorloos verdwenen zijn. De homepage heeft momenteel een directe link naar een nationale SMS-actie tegen martelen. Daarnaast beschikt www.amnestyvenray.nl over enkele vacatures. Kandidaatvrijwilligers vinden hier uitgebreide informatie en kunnen per e-mail contact opnemen met Amnest Venray. De site bevat daarnaast een fotopagina van de laatste actie van de Venrayse Amnesty-vrijwilligers en diverse links naar Amnesty International in Londen, de landelijke vereniging en naar een Amnesty- chatpagina. Amnesty Venray is opgericht in 1978 als onderafdeling van Amnesty International. De Venrayse afdeling werkt nauw samen met andere regionale Amnestygroepen en met het landelijk secretariaat in Amsterdam. Met tal van acties brengt Amnesty Venray mensenrechtenschendingen en vooral de strijd daartegen onder de aandacht van de inwoners van de gemeente Venray. Daarnaast zet de groep zich actief in voor gewetensgevangenen en het behoud van mensenrechten overal ter wereld. PERSBERICHT 7-7-2001 www. amnesty venray. n I Ilmburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5