M Weetje nog: Ene mens, een vrouw, ene jongere, die twieje tot drie, vier vief kier ien de wèèk, op verplichte tieje, duk allènig en onder barre onstandigheden 't terrein an 't opknappe is, 't materiaal an 't verzurge is, ene hoep schriefwerk duut of de jongen van andere mense van de straot helt. En det ien veul gevalle (nog) jaore lang. Bestuurders:" halt ze in iere" Alleen maar positieve geluiden, geen wanklank, enorme vermoeidheid geven ons een zeer voldaan gevoel Een moment van nagenieten, eventjes (niet lang) zweven boven de grond, hoort daarbij. Beste mensen, beste mensen, bedankt dat jullie er steeds met velen en vaak waren. De feestcommissie, (6 jonge honden en drie belège aide) Lucy, Sanne, Thijs, Toon, Peter, BasRia, Leo, Geert. Hallo allemaal, Wauw, wat een feest was het op Rollebol. Iedereen heeft lekker gespeeld en gesport. En het zonnetje heeft vrijwel de hele dag lekker geschenen. Allemaal vrolijke gezichten bij de kinderen en zeker ook bij de leiding. Wij zijn erg blij dat we er zo'n geslaagd feest van hebben kunnen maken. Maar dat was zeker niet gelukt zonder al die mensen die ons geholpen hebben. Vrijdagavond, zaterdagochtend om ca. 6 uur en natuurlijk overdag. Daarom wil ik al die papa's, mama's, jongens en meiden heel hartelijk bedanken voor hun geweldige hulp met Rollebol, ledereen heeft op z'n vrije vrijdagavond en zaterdag kei hard gewerkt om er samen een groot feest van te maken en dat is zeker gelukt!!!! Vanavond is de Playbackshow van ADOR. Ook dit zal weer een feestje worden. En dan wel een feestje met vele verschillende artiesten, een presentatrice (maar we zeggen nog niet wie) en natuurlijk een échte jury. Kom allemaal kijken, het begint om 18.30 uur en is om ongeveer 20.00 uur afgelopen. Tot vanavond. Groetjes leiding en bestuur ADOR. TT B UITWISSELING MET T.C. SAMBEEK Vrijdag 13 juli 2001 staat de uitwisseling met T.C. Sambeek op het programma. Waren wij vorig jaar nog te gast in Sambeek, nu komen zij naar ons fantastische nieuwe sportpark. De wedstrijden beginnen om ongeveer 18.30 uur en duren tot Het inschrijfgeld bedraagt slechts fl. 5,00 per persoon, waarvoor je een gezellige en sportieve avond (voorzien van een hapje en drankje) kunt verwachten. Tevens wordt deze avond een loterij gehouden waarvoor een aantal leuke prijzen beschikbaar zijn. Leden (vanaf 18 jaar) kunnen zich voor deze uitwisseling telefonisch aanmelden tot uiterlijk 5 juli a.s. bij Dave Moorrees (513185). Wees er snel bij want VOL VOL. De toernooicommissie. iMftwt adif

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 9