Opening Sportpark "de Spar" Oostrum 22,23 en 24 Juni 2001 Beste mensen, Wanneer deze editie van het Oostrums Weekblad bij u in de bus valt, zijn we slechts 1 week verwijderd van de opening van ons sportpark. Vorige week hebben we verteld dat alle vrijwilligers van de 3 verenigingen en de vrijwilligers die meegewerkt hebben aan de realisatie van ons nieuwe onderkomen op naam een uitnodiging hebben gekregen voor de feestavond op vrijdag 22 juni. Toch is er iets misgegaan. Daarvoor onze welgemeende excuses. Er was een lijst zoek. Daarom hebben de mensen die bij de eerste ronde geen uitnodiging gekregen hebben, deze inmiddels in tweede instantie tegemoet kunnen zien. Maar nogmaalslll Mocht jij toch vergeten zijn of mocht jij iemand kennen die vergeten is, meld dit dan asjeblief alsnog bij je vereniging of bij de bouwcommissie. Dan zorgen wij ervoor dat dit alsnog goed afgehandeld wordt. Dringende oproepllll (strookje met enveloppe) Wilt u eraan denken het strookje met enveloppe voor de feestavond in te leveren. De feestcommissie heeft de termijn van inleveren verlengd tot uiterlijk zaterdag 16 juni. Na vandaag hebt u nog 2 dagen. De inleveradressen staan op het strookje. In verband met de organisatie (catering/personeel etc.) is het een must om aantallen te weten. Hebben wij vorige week bericht over de Oostrumse kunstenaars van eigen bodem, vandaag willen wij iets meer vertellen over de activiteiten op vrijdag, zaterdag en de zondag. Vrijdagmiddag: Niet minder dan 50 bejaarden, senioren, zullen op vrijdagmiddag een bezoekje brengen aan het nieuwe sportpark. Zij worden ontvangen met koffie en gebak, krijgen een rondleiding en zullen de kunstmanifestatie op de zolder aanschouwen. Deze middag wordt afgesloten met een babbel en een borrel. Jammer genoeg zijn alleen KBO-leden benaderd. Maar uiteraard is iedereen van harte welkom, dus ook senioren die geen lid zijn van de bond zijn bij deze alsnog van harte uitgenodigd voor deze middag. KV

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 9