Parochianen OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING K.B.O In het Oostrum's Weekblad van 3 mei j.l. richtte ik de vraag aan u om eens na te denken over de aanvangstijden van de kerkdiensten in de weekenden. Twee zinvolle suggesties kwamen binnen: De verschuiving van de zondagsmis van 10.30 naar 09.30 uur. Eenmaal in de maand op zaterdagavond de zondagsdienst om 19.00 uur. Onmiddellijk daarna brachten verontruste parochianen" hun bezorgdheid hierover rechtstreeks over aan de deken. Deze verzocht mij daarop, in een aan mij gerichte brief, met klem om de Zondagsdienst om 10.30 uur te handhaven i.v.m. toekomstige clustering en invalsroosters. Welnu, de mis om half elf blijft gehandhaafd op zondag. Om u tegemoet te komen zal het komende jaar ook elke zaterdag om 19.00 uur een H. Mis zijn, zodat u zelf kunt kiezen wanneer u in het weekend naar de H. Mis wilt gaan. Met de koren zal op maandag 25 juni overleg gepleegd worden welke dienst hen het beste schikt om op te luisteren. Over grotere feestdagen zoals Pasen of Kerstmis zal afzonderlijk overleg gepleegd worden. De nieuwe regeling gaat in op 30 juni a.s. Dus: Zaterdag 30 juni 19.00 uur H.Mis. Zondag 1 juli, 10.30 H.Mis. Uw pastoor, Piet Hoedemaeckers. Dinsdag 19 juni a.s. is er weer een fietstocht van ongeveer 25 km. Voor de dames, die het leuk vinden om mee te fietsen, vertrekken we om 19.00 uur vanaf de Rabobank. Halverwege de tocht drinken we koffie. Veel fietsplezier. P.S. Bij slecht weer gaat het niet door. Allen een fijne vakantie toegewenst en tot dinsdag 4 september bij de opening van het winterseizoen. Het bestuur. Dames, Beste leden, Op maandag 25 juni houden wij met Oirio en Castenray onze fiets en spellenmiddag. Wij vertrekken dan om 12.45 uur bij het gemeenschapshuis in Oostrum en fietsen dan via een mooie route naar Castenray. Wij worden hiertussen 14.00 en 14.30 uur verwacht waar dan koffie met vlaai op ons wacht. De middag wordt dan verder voortgezet met een spellenmiddag tot ongeveer 16.30 uur. De onkosten voor deze middag bedragen fl. 5,- p.p. De consumptieprijs bedraagt fl. 2.50. Castenray zou wel graag weten met hoeveel mensen Oostrum komt, vul daarom onderstaande strook in en lever deze voor 18 juni in bij het secretariaat op Geeststraat 8, tel. 510385. Doe mee aan de fiets en spellenmiddag KBO Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7