Dorpsraad "werkcomité oostrum" - wonen 30e jaargang nr. 24 14 juni 2001 Redactieadres: e-mailadres: oostrumsweekblad(®Dlanet.nl A. Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum Tel. 550566. Rabobank: 14.00.01.751 Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Abonnementsprijs: 20,00 9.08 per jaar. Sluitingstermijn in te leveren kopijMaandagavond 18.00 uur. Secretariaat Buitenhof 20, 5807 BW Oostrum Nieuws van de dorpsraad De Stichting Synthese heeft in de hele Peelregio van alle kleine kernen structuurschetsen gemaakt. Er zijn gegevens verzameld en enquêtes gehouden onder de bewoners. Doel van de samenstelling van deze schetsen is dat de gemeente Venray beleid maakt om de leefbaarheid in de kleine kernen te behouden of te verbeteren. De gegevens, ook van Oostrum, zijn nu verwerkt tot een sociale structuurschets. Deze structuurschets is echter pas af als ook de bewoners zich herkennen in wat er beschreven staat. De Stichting Synthese nodigt daarom inwoners van Oostrum uit om de structuurschets van Oostrum compleet te maken. Daarvoor is een bijeenkomst gepland op donderdag 21 juni aanstaande van 19.30 tot 21.30 uur in het Gemeenschapshuis van Oostrum. De navolgende thema's zullen worden behandeld; - werken - bestuurlijk klimaat - sociaal klimaat - voorzieningen - identiteit van de eigen kern Tijdens de bijeenkomst wordt per thema bekeken of de bevolking van Oostrum zich herkent in hetgeen beschreven staat en of het compleet is. Vervolgens wordt besproken of en zo ja welke actie ondernomen moet worden om de leefbaarheid in Oostrum te behouden of te verbeteren. De complete structuurschets van de kleine kernen van Venray ligt bij de secretaris van de dorpsraad ter inzage. Ook op internet www.svmbiose.nl (aanklikken "wat doen wij", vervolgens naar "Lokaal Beleid" en dan naar "VWS-pilot lokaal sociaal beleid) staan de karakterschetsen van alle kerkdorpen van Venray. Met name de vertegenwoordigers van de verenigingen van Oostrum worden uitgenodigd aan deze bijeenkomst deel te nemen. J. Christians, Buitenhof 20, Oostrum tel. 513002 Secretaris OOSTRUM's WE KBLAD

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 1