Oostrum De Plavbackshow van ADOR is verplaatst naar 28 iuni van 18:30 uur tot 20:00 uur. ROLLEBOL Hallo allemaal, Frank heeft aangegeven dat hij zijn taak als penningmeester en bestuurslid van ADOR neer wil leggen. We bedanken Frank voor zijn inzet en we vinden het erg jammer dat 'ie ermee stopt. Feit is wel dat we dus op zoek moeten naar een nieuwe penningmeester en bestuurslid. Welke enthousiaste persoon (m/v) wil ons bestuur komen versterken???? We zijn een club vrijwilligers die het samen zo leuk mogelijk voor de kinderen van ADOR willen maken. We vergaderen ongeveer 1 keer in de twee maanden. Van de penningmeester wordt verwacht dat hij/zij de kas beheert en de boekhouding doet. Enig verstand hiervan is dus wel handig, maar alles valt te leren. Lijkt het je wat?? Bel dan naar Lonneke (510577) of naar Jip (580350 's avonds). Groetjes kinderen, leiding en bestuur ADOR. De playbackshow is elk jaar de afsluiting van weer een geslaagd ADOR-jaar. Met een echt podium en een beetje maffe jury wordt het ieder jaar weer een groot feest. Maar een playbackshow is niets zonder artiesten. Daarom jongens en meiden, geef ie op om mee te doen. Je kunt een solo-artiest nadoen maar je kunt ook met een aantal vriendjes en vriendinnetjes een groep playbacken. Bedenk nu al wat je wilt gaan doen want dan kan er flink geoefend worden. Bovendien kan de leiding je dan helpen met bv. ideeën voor danspasjes, kleren, muziekinstrumenten etc. Natuurlijk moet je er ook voor zorgen dat je de muziek op CD hebt. Dus, geef ie op bij leiding voor de plavbackshow zodat we er samen een gaaf feest van kunnen maken. Wauw, wat een hulp hebben we in deze laatste week erbij gekregen. Ik wil nu alvast al die papa's, mama's, jongens en meiden heel hartelijk bedanken voor hun aangeboden hulp. Afgelopen vrijdag hebben we in het ADOR-gebouw alvast de belangrijkste dingen besproken. Helaas hadden we geen rekening gehouden met de avondvierdaagse waar veel mensen heen moesten. Maar geen nood, als het goed is heeft inmiddels iedereen die zich opgegeven had een boekje ontvangen met daarin de belangrijkste informatie (als dat niet het geval is dan moetje even Jip bellen, 's avonds 580350). We hebben degenen die er niet waren vrijdag willekeurig bij een spel/groepje ingedeeld maar met iemand ruilen mag altijd. Voor vragen kun je natuurlijk altijd bij iemand van ons terecht. Vergeet het boekje zaterdag trouwens niet mee te nemen!!! Jullie worden om 8:30 uur verwacht bij het ADOR-oebouw (op de fiets). Nu de kinderen van ADOR. Hebben jullie er al veel zin in?? Wij kunnen bijna niet meer wachten. Maar wat moet ie nou meenemen..; fiets met een stuur, wielen, zadel en heeeeeeeel belangrijk eentje mét slot handdoek schone kleren evt. regenjas (wanneer het regent natuurlijk) evt. zonnebrand (we hopen dat we dit een heleboel nodig hebben) muggenstift (we zitten in het bos) lunchpakket beetje geld (consumpties zijn tussen fl. 1,00 en fl. 1,50) de zon en een zonnig humeur Zaterdagochtend krijg je een T-shirt van ADOR zodat iedereen kan zien dat jij bij ADOR hoort. Om 8:30 uur komen we bii elkaar bii het ADOR-aebouw. Daar wordt dan verteld in welk groepje je zit en wie je leiding is. Daarna fietsen we met z'n allen naar het Rolleboiterrein bij Paschalis. Zorg dus dat je op tijd bent. We hopen dat alles duidelijk is. Voor vragen kunt u natuurlijk altijd bij iemand van ons terecht. Tijdens Rollebol zijn wij in geval van nood bereikbaar op nummer 06-22585906. Groetjes Leiding bestuur ADOR {Mgdwerk adt[

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 14