Zaterdag: Voorde spelenkermis hebben zich maar liefst 160 kinderen aangemeld. Ook hebben zich al een kleine 100 mensen aangemeld om de jeugd van Oostrum een onvergetelijke dag te bezorgen. Daarvoor namens de jeugd al bij voorbaat onze hartelijke dank. Om deze dag goed te doen verlopen is het beslist noodzakelijk voor instructie bij elkaar te komen. Deze bijeenkomsten zijn op dinsdag 19 juni en woensdag 20 juni. Spelleiders op dinsdag 19 juni 19.30 in de kantine van de voetbalclub Captains op woensdag 20 juni 19.30 in de kantine van de voetbalclub. Alle mensen die zich opgegeven hebben krijgen hiervoor nog een persoonlijke uitnodiging. Een spelencommissie van 6 personen heeft een complete spelen kermis op poten gezet en probeert ervoor te zorgen dat een en ander gladjes gaat verlopen. Alle jongeren moeten vanaf 10.00 uur aanwezig zijn op het sportpark. Vanaf 10.30 uur zal de jeugd in groepjes van 4 o.l.v. een officiële captain op ons nieuwe sportpark van het ene spel naar het andere trekken en met en tegen elkaar in 2 verschillende leeftijdscategorieën spelen/strijden om gewoon te gekke prijzen. Alle deelnemers (ook de captains en spelleiders) zullen in verschillende kleuren 'sportpark-openings-T-shirts' gestoken worden. Het belooft een feestelijk geheel te worden, temeer omdat er tijdens de middagpauze gezamenlijk geluncht wordt en er ook nog een aantal kampioensteams gehuldigd worden. Nadat gezamenlijk alles opgeruimd is kan er gestart worden met de officiële opening. Officiële gedeelte: (een feestmenu) In alle bladen heeft men kennis kunnen nemen van het programma. Vanaf 17.15 uur begint de warming-up voor het voorgerecht, een zeer spectaculaire openingsstunt die exact om 18.00 uur plaatsvindt. Als hoofdgerecht zal daarna het kunstwerk van Piet Hermans onthuld worden. Uiteraard wordt deze gang gelardeerd met een aantal toespraken. Tussen de gangen door kan het sportpark, de kleedaccommodatie, de kantine en niet te vergeten 'de zolder', voor dit weekend ingericht als expositieruimte van 10 kunstenaars van eigen bodem, worden bezichtigd. Tegelijkertijd zullen de voorzitters van de verenigingen receptie houden. Het officiële gedeelte eindigt om 20.30 uur, waarna - hopen wij - nog menig toetje gedronken kan/zal worden op dit voor de Oostrumse gemeenschap historische moment. Wij hopen op veel belangstelling met name van de Oostrumse bevolking. Iedereen, maar dan ook iedereen is van harte welkom. Zondag: Op zondag vinden de inmiddels tot traditie verheven toernooien plaats. Bestonden voorheen het korfbal - en voetbaltoernooi al, dit jaar is daar het tennistoernooi aan toegevoegd. Alle deelnemers zullen in een gezellige sfeer ook hier tegen en met elkaar spelen. Wanneer u dit blad onder ogen krijgt is de inschrijvingstermijn (10 juni) verstreken en zijn de organisatoren volop aan de slag met de indeling van de wedstrijden. Deelnemen staat voorop. De toernooidag wordt op ludieke wijze afgesloten. 18.00 uur is het absolute einde van de feestdagen. De feestcommissie.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 11