Waarom worden naar verluidt de projectmatige woningen in het nieuwe bestemmingsplan voorzien van platte daken, terwijl dat voor de particuliere woningbouw aan de overkant van de straat niet is toegestaan Hoe is het mogelijk dat nabij Nestlé en Frans Maas een 30km zone van toepassing is terwijl daar geen sprake is van een woonwijk of dorpskern Indien de vragen door de gemeente van een antwoord zijn voorzien, zullen die antwoorden integraal worden gepubliceerd in het Oostrums Weekblad. Overzicht van gemaakte afspraken; In de maanden oktober november 2001 zal het onverharde gedeelte van de van Broekhuizenstraat worden voorzien van riolering alsmede een verhard wegdek. In september 2001 zal daartoe een uitvoeringsinformatieavond worden gehouden. De uitkomsten van het overleg tussen gemeente en NS dat eind mei 2001 zal plaatsvinden en betrekking hebben op de uitbreiding van het parkeerterrein nabij het NS station Venray, zullen worden teruggekoppeld aan de dorpsraad In de week van 11 juni 2001 zullen door of in opdracht van de gemeente de speeltoestellen worden geplaatst op het terrein aan de Oude Watermolen. Uitnodiging voor de openbare vergadering op 12 juni a.s. dorpsraad Oostrum Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum. Deze bijeenkomst vindt plaats op 12 juni 2001 in de vergaderzaal van Restaurant Bowling Venray, Mgr. Hanssenstraat 10, te Oostrum. Aanvang: 20.00 uur. Namens het dagelijks bestuur, H.W. Holtackers, voorzitter Agenda: 11Opening door de voorzitter 12. Vaststellen van de agenda 13. Notulen van de dorpsraadvergadering van 10 april 2001 14. Notulen van de bijzondere dorpsraadvergadering van 8 mei 2001 15. Ingekomen en uitgaande stukken mededelingen 16. Dorpsradenoverleg 17. Mondeling verslag van de diverse commissies 18. Kermis 2001 (Toelichting door gemeente Venray) 19. Nieuwe inwoners. 20. Rondvraag en sluiting Opening Rosmolen Vrijdag 15 juni a.s. zal de restauratie van de Rosmolen en de reconstructie Oostrumsche beek feestelijk gevierd worden. Het programma start om 16.00 uur bij de molen. De officiële inwerkingstelling zal geschieden door de heer mr. B.J.M. baron van Voorst tot Voorst, Commissaris der Koningin in de provincie Limburg. Het Koninklijk St. Willibrordusgilde Geijsteren zal een vendelgroet brengen. Er zal een tableau vivant opgevoerd worden over de legende van Sint Willibrord en de Rosmolen. Er is bovendien een fototentoonstelling te bezichtigen met historische foto's van Jan van de Putten over de Rosmolen, oud Geijsteren en Oostrum en omgeving. Het geheel zal opgeluisterd worden door de harmonie van Oostrum. leder die belangstelling heeft is van harte welkom.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 9