Hengelsportvereniging ('t Alvertje-, Oostrum H.S.V. 't Alvertje Oostrum Jeugd en Jongerenwerk. De jeugdafdeling van H.S.V. 't Alvertje zal komende maanden een aantal jeugdwedstrijden organiseren: IJeugdmiddag. Op zaterdag 9 juni organiseren wij een jeugdmiddag bij de overstortvijver het Brükske. Er wordt gevist van 14.00 - 16.00 uur en de bijeenkomst is om 13.00 uur bij de vijver. Aan deze wedstrijd mogen ook kinderen meedoen die geen lid zijn van onze visclub. Een voorwaarde om mee te mogen doen is, dat je op 1 januari 2001 nog geen 16 jaar was. Wij zorgen voor voldoende begeleiders, die ook wat hulp kunnen verlenen. Voor alle materiaal, voer en aas moeten de deelnemers zelf zorgen. Er hoeft geen inschrijfgeld te worden betaald en de club zorgt voor mooie prijzen voor elke deelnemer en bekers voor de plaatsen 1 t/m 3. Dit is mede mogelijk gemaakt door sponsoring door hengelsportzaak v.d. Ligt uit Wanssum. Het is dus zeer de moeite waard om hieraan mee te doen. 2. Koningswedstrijden. Bovendien gaat H.S.V. 't Alvertje komende maanden 4 koningswedstrijden organiseren. De wedstrijden zijn op 16 juni in 't Wanssums Ven, op 30 juni en 11 augustus in vijver 't Brükske en de serie wordt afgesloten op 18 augustus in 't Wanssums Ven. De bijeenkomst voor alle wedstrijden is om 13.15 uur bij betreffende vijver en er wordt dan gevist van 14.00 - 16.00 uur. Voor deze wedstrijden hoeft geen inschrijfgeld te worden betaald en toch zorgt de club voor een prachtige prijs voor elke deelnemer die minimaal 3 wedstrijden heeft meegevist. Bovendien krijgen de nummers 1 t/m 3 een mooie beker. Na elke wedstrijd krijgt de dagwinnaar een medaille en na de 4e wedstrijd is de prijsuitreiking. Van de vier wedstrijden telt het slechtste resultaat niet mee, dus als je een keer niet mee kunt doen is dat geen ramp. Om met de koningswedstrijden mee te doen moet je wel lid zijn van 't Alvertje en bovendien moet je zelf voor materiaal, voer en aas zorgen. Voor meer informatie kun je terecht bij Pieter Kunen tel. 077-3662920. Viscursus: Op maandag 21 mei hebben we onze viscursus afgesloten met de diploma-uitreiking. Alle 18 deelnemers waren geslaagd en ontvingen uit handen van onze voorzitter, Gerrit van Sinten, het felbegeerde basisdiploma sportvissen. De volgende cursisten kregen het diploma uitgereikt: Pleun Lenssen, Sill en Sten Cremers, Sil van Hout, Niek van Bergen en Kevin Voesten, allen uit Oostrum. Bas van Bergen uit Geysteren, Jeffrey de Vries uit Holthees, Dennis Voermans, Martijn Koekkoek, Tom Kunzler. Jorie Teunissen, Martijn Favier en Joeri Ooyevaar, allen uit Venray, Luc Jacobs uit Oirlo en Wim in 't Hulst, Willem de Wit en Ruud Bouwmans uit Ysselsteijn. Hallo allemaal, De Playbackshow van ADOR is verplaatst naar 28 juni. De playbackshow is elk jaar de afsluiting van weer een geslaagd ADOR-jaar. Maar een playbackshow is niets zonder artiesten. Daarom jongens en meiden, geef je op om mee te doen. Je kunt een solo-artiest nadoen maar je kunt ook met een aantal vriendjes en vriendinnetjes een groep playbacken. Bedenk nu al wat je wilt gaan doen want dan kan er flink geoefend worden. Bovendien kan de leiding je dan helpen met bv. ideeën voor danspasjes, kleren, muziekinstrumenten etc. Natuurlijk moet je er ook voor zorgen dat je de muziek op CD hebt. Dus, geef ie op voor de playbackshow zodat we er samen een gaaf feest van kunnen maken. Groetjes leiding bestuur ADOR Secr.; H.M.M. LENSSEN ALLEGROSTRAAT 7 5802 GG VENRAY Tel.; 0478-587606 E-mail: h.m.mlenssen@freeler.nl jemdwerk aHf

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 19