K.B.O. OOSTRUM OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, Dinsdag 12Juni a.s. is er weer een fietstocht van ongeveer 25 km. Voor de dames, die het leuk vinden om mee te fietsen, vertrekken we om 19.00 uur vanaf de Rabobank. Halverwege de tocht drinken we koffie P.S. Bij slecht weer gaat het niet door. Veel fietsplezier. Het bestuur. Hallo allemaal, Over ruim een week is het dan zover. Rollebol komt in Oostrum. Alles is geregeld en we weten zeker dat het een heel gezellig en sportief feest gaat worden. Maar geen feest zonder deelnemers dus denk eraan om je briefje voor 8 juni in te leveren bij je leiding of bij Lonneke (Binnenhof 4). Ook zou ik nogmaals willen vragen aan ouders, zussen, broers etc. of ze ons op die dag willen helpen. Er hebben zich al een aantal mensen opgegeven maar vele handen maken licht werk dus Opgeven kan bij de leiding of bij Lonneke (510577 of 0622585906). Voor de leiding die zich al opgegeven heeft (deze hebben inmiddels ook al persoonlijk bericht gehad), is er op vrijdag 8 juni om 19:00 uur een bijeenkomst in het ADORgebouw. Dit zal waarschijnlijk ongeveer een half uurtje duren. De dag wordt kort doorgenomen, de werkzaamheden verdeeld, Rollebolboekjes worden uitgedeeld etc. Graag zouden wij hier iedereen die zich opgegeven heeft (ook de 'gewone' leiding) zien, evt. afmeldingen graag bij Lonneke. Op de dag van Rollebol (zaterdag 16 juni) is het de bedoeling dat we sémen op de fiets naar het terrein (grasveld Verslavingskliniek Paschalis) toefietsen. Daarom komen we om 8:30 uur bii elkaar bii het ADORgebouw. Hier worden dan ook de groepsindeling bekend gemaakt en de T-shirts uitgedeeld. Wij hebben er heel veel zin in en hopen jullie ook. Groetjes Leiding Beste leden, Op maandag 25 juni houden wij met Oirlo en Castenray onze fiets en spellenmiddag Wij vertrekken dan om 12.45 uur bij het gemeenschapshuis in Oostrum en fietsen dan via een mooie route naar Castenray. Wij worden hier tussen 14.00 en 14.30 uur verwacht waar dan koffie met vlaai op ons wacht. De middag wordt dan verder voortgezet met een spellenmiddag tot ongeveer 16.30 uur. De onkosten bedragen voor deze middag F 5,- p.p. De consumptieprijs bedraagt fl 2.50. Castenray zou wel graag weten met hoeveel mensen Oostrum komt vul daarom onderstaande strook in en lever deze voor 18 juni in bij het secretariaat op Geeststraat 8 Tel. 510385. Doe mee aan de fiets en spellenmiddag jWlünt adOF

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 17