A. Boom: Creatief met metaal. Gepensioneerd als metaalbewerker is de interesse voor dit materiaal altijd gebleven, maar heden ten dage in verfijnde vorm uitgevoerd. Zijn interesse gaat uit naar dierlijke figuren, danseressen maar hij vervaardigd ook smeed - en sierwerk voor binnen en buiten. Ton Clephas: Schilderen. Ton is een autodidact. Aanvankelijk begonnen met boerderijen en landschappen schildert Ton nu voornamelijk portretten, gemaakt van olieverf. Daarnaast werkt hij ook met andere materialen. Momenteel staat alles op een laag pitje. Nieuwbouw!!!!! Martin Frederix: Schilderen. Martin is drie jaren bezig. Aanvankelijk begonnen bij een schilderclubje. Zijn belangstelling gaat vooral uit naar landschappen en stillevens in olieverf. Martin schildert vnl. in de wintermaanden. Heeft o. a de Rosmolen nageschilderd. Joep van Goch: Bonsaibomen. Joep startte meer dan 10 jaar geleden met een cursus 'bonsai voor beginners'. Het is niet bij deze cursus gebleven. Het fascinerende aan de 'bonsaikunst' is dat deze steeds verandert. Het leeft echt! Netty Jeuken: Keramiek. Van meegetrommeld worden naar een boetseercursus, via de vrije academie tot het aanschaffen van een eigen keramiekoven. Netty is steeds op zoek geweest naar nieuwe technieken. 'In klei en giazuren ben je nooit uitgeleerd'. Netty geeft nu zeif cursussen. Tini Kreutz-Kusters: Metaalbewerking. Tini wil graag creatief haar handen laten wapperen en dan ontstaat er vanzelf iets leuks. Haar man, Jan helpt bij het maken van de basis door het te lassen hen te buigen. Annie van de Ven-Druiven: Schilderen. Annie heeft met tussenpozen lessen gevolgd aan de vrije academie te Venray. De laatste jaren is zij aan het aquarelleren. Ook andere technieken zoals inkt en acryl past zij toe. Landschappen, stiiievens, modeiien bloemen en abstract zijn haar onderwerpen. Sjors Willems: Schilderen. Sjors had op de middelbare school al veel belangstelling voor tekenen. Hij probeert zich op de Hoge School der Kunsten in Utrecht verder te ontwikkelen. 'Ik schilder niet naar de werkelijkheid. In mijn werk gaat het vooral om originaliteit, compositie en kleur'. De expositieruimte is open op de volgende momenten: Vrijdagmiddag (KBO op uitnodiging) Vrijdagavond van 20.00 - 21.30 uur (vrijwilligers op uitnodiging) Zaterdagmiddag tijdens de officiële opening (voor iedereen) Zondag de hele dag (voor iedereen) Wij bedanken de 10 deelnemers en wensen hen een warme belangstelling toe. De feestcommissie. Leden LVB Fietsavo.nd Op woensdag 13 juni gaan we weer fietsen. Vertrek: 19.00 uur bij de Rabobank. Neem gerust uw partner mee! Ilmburgse vrouwenbeweging van de i.i.t.b.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 15