de Spar Opening Sportpark Oostrum 22,23 en 24 Juni 2001 Beste mensen, Wanneer deze uitgave van het Oostrums Weekblad bij u in de bus valt, zijn we slechts 2 weken verwijderd van de opening van ons sportpark. Inmiddels hebt u dan het programma van het feestweekend en de uitnodiging voor de officiële opening op zaterdag 23 juni op de deurmat gevonden. Alle vrijwilligers van de 3 verenigingen (verantwoordelijkheid van de verenigingen) en de vrijwilligers die meegewerkt hebben aan de realisatie van ons nieuwe onderkomen (verantwoordelijkheid van de bouwcommissie) hebben op naam een uitnodiging gekregen voor de feestavond op vrijdag 22 juni. Ondanks alle zorgvuldigheid wordt er wellicht iemand over het hoofd gezien, ledereen begrijpt dat dit geen boze opzet is. Als jij eventueel vergeten bent aarzel dan niet en geef dit even door aan je vereniging of aan de bouwcommissie. Dan krijg je alsnog een uitnodiging. Zoals inmiddels bekend zullen tijdens het feestweekend kunstenaars van eigen bodem hun creaties op de 'zolder' (deze immense ruimte wordt omgetoverd tot een heuse expositieruimte) van de nieuwbouw ten toon stellen. In een eerdere editie van ons dorpsblad hadden wij al aangekondigd deze mensen aan u voor te stellen. Als het getal 10 echt symbolisch is voor kwaliteit dan is deze expositie bij voorbaat al geslaagd. Er hebben zich nl. exact 10 personen aangemeld. Wij zijn hier erg blij mee. Op de expositie zelf vind u uitgebreidere info. Vooraf een korte impressie. Bernard Assen; Pentekenen. Bernard is na zijn pensionering met pentekenen begonnen. Bernard is volledig autodidact. Henriette Assen-VollebergL: Schilderen. Henriette is met schilderen in de jaren 80 begonnen en is evenals Bernard autodidact. Henriette is lid van de schilderclub Amber uit Venray. Zij gaat hier elke week met veel plezier heen. Frans van Bergen: Tekenen en schilderen. Frans werkt graag in de vrije natuur en schildert naar levend voorbeeld. Frans werkt met olieverf, pastel. Hij schetst graag met houtskool. Ook tekent hij met timmermanspotlood. Heeft al geëxposeerd in de schouwburg van Venray en de Nieuwe Kerk in Amsterdam.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 13