Opening Sportpark "de Spar" Oostrum 22,23 en 24 Juni 2001 Beste mensen, Na de eerste presentatie van het feestprogramma zijn we inmiddels alweer 2 weken verder. De opening van het sportpark nadert met rasse schreden. Wij houden u op de hoogte. Help!! Nogmaals oproep!! Via de jeugdleiders/trainers wordt u in de komende dagen benaderd om als captain of als spelleider te helpen bij de grote spelenkermis. Wij vragen de ouders nogmaals om niet te aarzelen hier aan mee te werken. Zoals u weet hebben we heel veel begeleiding nodig. Let op!!. Uiteraard kunnen/mogen ook ouders van niet-leden (alle kinderen uit Oostrum-lid of geen lid van de 3 verenigingen mogen deelnemen) meehelpen. U bent dus ook van harte welkom. Omdat opgeven via de verenigingen niet mogelijk is moet u zich rechtstreeks opgeven via een van de feestcommissie-leden. Naar Geert Willems een telefoontje (nr.585288) is voldoende. 'Vrijwilligers' - feestavond Ten aanzien van de 'vrijwilligers'-avond nog het volgende. Eens was er een voorstel om de feestavond vrijwilligersavond te beperken tot alle mensen die meegewerkt hebben aan de totstandkoming van het sportpark. In januari is er vanuit de verenigingen het voorstel gekomen om deze avond ook toegankelijk te maken voor 'permanente' vrijwilligers van de verenigingen. De feestcommissie heeft in het verlegde van haar opdracht om een feest te organiseren voor de hele dorpsgemeenschap, dit voorstel overgenomen en besproken met de stuurgroep. De stuurgroep heeft dit voorstel bekrachtigd. Fout op inschrijvingsformulier voor de spelenkermis. Beste jongens en meisjes. In de aanhef van het inschrijvingsformulier dat jullie via de verenigingen gekregen hebben staat per vergissing de leeftijd tot en met groep 8. Dit moet uiteraard zijn tot en met 15 jaar. Moedig je ouders aan om te komen helpen op de 23® juni. Dit kan via jouw jeugdleider/trainer of via de tel. (585288).

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7