Voor deze spellenkermis vragen wij 2 soorten begeleiding: Captains: Ongeveer 50. (jeugdleiders/trainers van de verenigingen en vooral ouders - deze worden gevraagd via de jeugdleiders - van de kinderen). Je bent van 10.00 - 16.00 uur leider van een groepje van 4 kinderen. Spelleiders: Ongeveer 50. (spelers van de A-jeugd en de selectie, Jeugd(trainers) en (jeugd)leiders van de drie verenigingen. Daaromwanneer je hiervoor benaderd wordt, aarzel niet: Samen gaan we zorgen voor gezelligheid en sfeer voor een superenthousiaste ieugd. Dan kan, wil en mag ie toch geen nee zeggenl Ook vragen wij uw medewerking voor het volgende: Moedig elkaar aan om als leider of scheidsrechter mee te doen. Je wilt erbij horen. Ouders, moedig de jeugd aan om mee te doen (het wordt beslist een onvergetelijke dag). Alle jeugd vanaf groep 3 tot en met 15 jaar (niet alleen verenigingsleden maar ook niet-leden) mag/kan meedoen. De jeugd kan op drie manieren inschrijven: 1. Via de basisschool: formulieren worden op donderdag 10 mei in de klassen uitgedeeld. 2. Via de jeugdleiders/trainers van de 3 verenigingen (worden uitgedeeld in dezelfde week of eerder) 3. Via het Oostrums Weekblad. Vooral bedoeld voor jeugd, die niet meer op de Basis School zit en die geen lid is van een vereniging. Ook jullie zijn echt van harte welkom. De feestcommissie: Peter van Abswoude Lucie Broeksteeg Leo Basten Ria Hartman Toon van Goch Sanne Vollenberg Bas Kunen Thijs Mommen Geert Willems Korfbalvereniging Uitslagen: Pupillen D: Merselo-Oostrum Senioren 1Vittesse-Oostrum 0-6 Anne Verh 3, Mandy 1, Debbyl. Meiden proficiat met jullie KAMPIOENSCHAP. 4-7 Annet, Marieke, Helga, Moniek, Kim, Nicole, Yvon Proficiat meiden met het KAMPIOENSCHAP Pupillen F: Aspiranten: Senioren2: Programma 12-05/13-05 Oostrum-Peelkorf Oranjewit-Oostrum Oostrum-DES Oostrum-Olympia aanvang 13.55 aanvang 14.45 in Vierlingsbeek aanvang 12.00 aanvang 10.30 Aan alle inwoners van Oostrum, In de week van 14 tot en met 19 mei komen de dames van de OVB bij U langs om te collecteren voor het Astmafonds. Hopelijk draagt ook U dit jaar weer Uw steentje bij, zodat deze mensen meer lucht krijgen om te ademen. Alvast bij voorbaat hartelijke dank. Collecteorganisatie van het Astmafonds Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7