Oostrum Hallo allemaal, Een paar belangrijke mededelingen; Om te beginnen, wil ik al die mensen die eieren bij ons gekocht hebben heel hartelijk bedanken. Met de opbrengst kunnen we weer nieuwe materialen aanschaffen of het investeren in bv. de playbackshow of de ADOR-dag. Het komt in ieder geval heel goed terecht en we hopen dat het volgend jaar weer zo'n succes wordt. Nu iets wat héél belangrijk is voor ouders, oudere broers/zussen en de oudere jeugd uit Oostrum. Op zaterdag 16 juni is het weer ROLLEBOL. Dit jaar wordt een hele speciale Rollebol voor ADOR want Rollebol vindt dit jaar plaats in ons eigen Oostrum. Dat betekent echter wel dat we héél véél leiding/hulp nodig hebben. Met alleen de vaste leiding van ADOR redden we het niet. Daarom een dringende oproep aan papa's, mama's, broers, zussen etc. om je op te geven als leiding. Er zijn veel verschillende dingen te doen op zo'n dag. Er is leiding nodig om groepjes kinderen (van ADOR) te begeleiden, er moet leiding bij de spellen zijn, op het terrein zijn allerlei werkzaamheden bv. drankverkoop etc. Dus heb ie tijd en zin, geef ie op bij de leiding van uw kind of bel naar Lonneke tel. 510577 (0622585906). Dan als laatste de PLAYBACKSHOW. Op woensdag 27 juni is het weer zover. De playbackshow is elk jaar de afsluiting van weer een geslaagd ADOR-jaar. Maar een playbackshow is niets zonder artiesten. Daarom jongens en meiden, geef je op om mee te doen. Je kunt een solo-artiest nadoen maar je kunt ook met een aantal vriendjes en vriendinnetjes een groep playbacken. Bedenk nu al wat je wilt gaan doen want dan kan er flink geoefend worden. Bovendien kan de leiding je dan helpen met bv. ideeën voor danspasjes, kleren, muziekinstrumenten etc. Natuurlijk moet je er ook voor zorgen dat je de muziek op CD hebt. Dus, geef ie op voor de playbackshow zodat we er samen een gaaf feest van kunnen maken. Groetjes leiding bestuur ADOR P.S. Wij verwachten bij ROLLEBOL natuurlijk een heleboel supporters dus houdt 16 juni vrij. KBO Beste leden, Op woensdag 9 mei a.s. zullen wij ons jaarlijkse uitstapje maken. Dit jaar gaat de reis naar de Loosdrechtse plassen en naar kasteel De Haar in Haarzuilens. Het belooft weer een mooie dag te worden en dit hopelijk ook met het weer. Het programma voor die dag hebt u allemaal al ontvangen en u kunt u nog opgeven tot 27 april. We hopen dat er veel met deze reis meegaan. In de agenda van het Ootrums weekblad staat deze reis nog voor 18 mei gepland maar dit is fout, dit moet dus 9 mei zijn. Wij vertrekken bij het gemeenschapshuis en wel om 08.00 uur en we zijn weer terug in Oostrum omstreeks 19.00 uur, waar wij dan bij zaal De Karklingel ons diner zullen gebruiken. Leden die niet met deze reis meegaan kunnen wel, als ze dit willen, deelnemen aan het diner. Dit staat ook op de uitnodigingen vermeld. Het bestuur. *7jD ieugdwertt aMr

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7