Dames LVB UITSTAPJE naar Den Bosch Datum: Woensdag 25 april. Vertrek: 8.30 uur Thuiskomst: 21.00 uur Kosten: f 70,-Voor introducé's f 80,-. Opgave: Bij Greet Bonte, tel. 584135, Randenrade 11. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen. We vertrekken richting Den Bosch waar we een rondvaart over de Binnendieze hebben. Daarna volgt een rondleiding door de St. Jan, een van de grootste kathedralen van Nederland. Op de terugreis hebben we ter afsluiting een diner. Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de bus!! Voor diegenen die nog niet betaald hebben: a.u.b. bedrag overmaken op Rabobanknummer 1400.93.613. Korfbalvereniging Bloemenactie K.V.O. op Witte Donderdag Door een zeer positieve ontvangst van onze paasplantjes konden wij helaas niet iedereen in Oostrum voorzien! De vraag was groter dan het aanbod. Volgend jaar zullen we nog meer plantjes inkopen! Vooral de mensen in het buitengebied van Oostrum zullen we dan echt niet vergeten. De plantjes waren al op toen we met de auto's wilden vertrekken. Het blijft altijd moeilijk inschatten watje gaat verkopen en niet verkopen is een strop, want plantjes terugbrengen kan niet meer tegenwoordig. Alle mensen uit Oostrum, bedankt voor jullie enthousiaste aankoop en ondersteuning van K.V.O. En een sorry aan alle mensen die we helaas niets konden aanbieden. Aan alle leden van K.V.O.: hartstikke bedankt, het ging geweldig goed dankzij jullie inzet! Een pluim voor iedere helper. Veronique veel succes, groot gelijk, en bedankt voor de verrassende opkomst Mia! Namens het bestuur, Trudy Tonnissen, voorzitter. Programma 21-04/22-04 F-welpen: Pupillen D: Oostrum - DIS Aanvang; 13 55 uur. Des - Oostrum Aanvang; 14.45 uur, Odos-Oostrum Aanvang; 14.00 uur. De Wima's-Oostrum Aanvang; 14.00 uur. Oostrum-Erica Aanvang; 10.30 uur. Oostrum-Wittenhorst 2 Aanvang; 13.00 uur.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 9