Flessenactie Op donderdag 19 april tussen 16:00 uur en 18:00 uur komen de leerlingen van het leerlingenorkest langs de deur om bij U lege statiegeldflessen (het liefst plastic flessen) op te halen. Het geldt dat wij aan deze actie overhouden is voor het leerlingenorkest. Het zal gebruikt worden voor de aanschaf van bladmuziek, instrumenten etc. We hopen dat U ons met deze actie helpt en een paar flessen bewaard. Jeugdcommissie Harmonie Sub Matris Tutela INZAMELEN OUD PAPIER. Oostrum Collecte Hersenstichting Nederland SOLISTEN- EN ENSEMBLECONCOURS 2001 MUZIEKFEDERATIE TE IJSSELSTEIJN. Zaterdag 7 en zondag 8 april organiseert Fanfare de Peelklank uit I Jsselsteijn het jaarlijkse solisten- en ensembleconcours van de Muziekfederatie Venray. Het concours wordt gehouden in gemeen-schapshuis Smelenhof, Puttenweg 2, IJsselsteijn. De optredens worden beoordeeld door dhr. Ad Lamerigts. De Oostrumse deelnemers worden op piano begeleid door Von Reijnders. De optredens op zaterdag beginnen om 11.15u. en op zondag om 12.00u. De Oostrumse deelnemers spelen allen op zaterdag: vanaf 12.28u. achtereenvolgens Dave Moorrees, Anne Basten, Leoniek Vermeulen, Harald Peters, Maarten Wijnen, Guus Op den Camp, Nick Gommans, Bas Vermeulen. Vanaf 13.40u. Elke Euwes, Geertje de Kleijn, Brandy van Dijck en vanaf 16.40u. Lieke ten Brummelhuis, Job Euwes en Rik Op den Camp. Veel succes! Zaterdag 7 okt. staat er een papiercontainer bij de tuinbouwloods. U kunt uw oud papier daar krwjt tussen 9.30 en 12.00 uur. Daar zullen ook leden van de harmonie aanwezig zijn om te assisteren. Buiten deze tijd kan het oud papier in de container bij Ser Kessels gezet worden. Bij oud papier hoort géén plastic, sappakken, tempex of andere rotzooi. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. j-* Beste leden, Op maandag 9 april gaan we weer kienen, er zijn leuke prijzen te winnen. Wij beginnen om 14.00 uur in zaal De Karklingel. Hopelijk mogen wij veel leden begroeten. Het bestuur. In de week van 15 t/m 21 April 2001 Uw bijdrage gaat naar het wetenschappelijk onderzoek, verbetering van de zorg en voorlichting op het gebied van hersenaandoeningen en psychische ziekten. Coördinatiepunt: Koos Künen Tel. 585186 ^7JD ra

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7