OjcIduna Koop uw PAASPLANTJE aan de deur, u doet er ook ons een groot plezier mee. Gerrit Arts BRIENSVELD Bloemenactie 12 april 2001, rond 18:00 uur Korfbalvereniging Oostrum 24 uur bereikbaar op Tel.: 0478 - 640026 contactadres Overloon: Haarlemmermeerlaan 7b Beste bezoekers van de soos. Tijdens het afgelopen jeugddebat hebben jullie aangegeven dat jullie graag een introducé mee naar de soos wilden nemen. Wij als bestuur hebben het hier dan ook uitvoerig over gehad in afgelopen bestuursvergadering. We hebben jullie voorstel goedgekeurd en willen hiermee beginnen vanaf 13 april 2001. Hieraan heeft het bestuur wel een aantal regels verbonden om overlast van introducés te voorkomen. Dit zijn de volgende regels: - Persoon met pasje is zelf verantwoordelijk voor introducé. - Haalt een introducé ongein uit, dan wordt de pashouder hiervoor gestraft met een soosverbod van 3 weken. Gebeurt het hierna nog een keer dan zal desbetreffende persoon een gesprek met bestuur en ouders krijgen. - De introducé wordt de toegang tot de soos ontzegd voor onbepaalde tijd. - Verder zal er bij de deur opgegeven moeten worden wie ze meenemen. De introducé zal zich moeten legitimeren aan de hand van een Raaylandpas of iets dergelijks. De precieze regels hangen in de soos. Het bestuur. Hallo Soosgangers, zoals jullie waarschijnlijk in de soos al hadden gezien word er op vrijdag 6 april een Foto-Tocht georganiseerd. Sommige van jullie zijn de laatste 2 weken misschien niet in de soos geweest en hebben zich dus niet kunnen inschrijven. De activiteit begint om 7:30 en als je een beetje op tijd bent dan heb je nog de mogelijkheid je in te schrijven. Tot vrijdag, groeten Activiteitencommissie.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 23