Synthese Jongeren uit Oostrum opgelet! Woon jij in Oostrum, ben je tussen de 12 en 18 jaar? Wil jij ook mee praten, mee denken en mee beslissen? Doe dan mee met het: JEUGDDEBAT. Net als vorig jaar wordt dit debat georganiseerd door de dorpsraad Oostrum, OJC Iduna en SYNTHESE. Het jeugddebat bestaat uit twee delen. Vrijdag 2 maart, om 20.30 uur in Iduna: Op deze avond vindt er een voorgesprek voor het debat plaats. Op die avond gaan we samen kijken naar welke dingen jullie interessant vinden om te bespreken. Denk bijvoorbeeld aan: de mobiele skatebaan, het basketbalveldje, slechte straatverlichting, de tienersoos in Idunaof iets anders wat jij belangrijk vindt! Deze avond is alleen voor jongeren tussen de 12 en 18 jaar uit Oostrum. Na afloop is er nog disco. Vrijdag 9 maart, om 20.30 uur in Iduna: Een week later vindt dan het jeugddebat plaats. Op die avond gaan we de door jullie gekozen onderwerpen bespreken. Dat doen we samen met jullie (de jongeren) en de dorpsraad en de Gemeente Venray. Op deze avond is iedereen welkom om te komen luisteren naar het debat, dus niet alleen jongeren, maar ook ouders, buurtbewoners en alle andere (Oostrumse) mensen! Dus vind jij dat er in Oostrum eens iets moet veranderen? Weet jij ook hoe? Heb je zelf waanzinnig goede ideeën? Kom dan op 2 en 9 maart naar Iduna! Tot ziens! Heb je nog vragen? Of wil je meer weten? Bel dan met: Synthese Jongerenwerk, Ruud Bexkens, 0478 - 517 317. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 25

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 25