Dag jongens en meisjes van ADOR, Het is weer bijna Carnaval. En bij Carnaval hoort feest. Maar dan niet zo maar een feest. Nee, een feest met een heleboel kinderen verkleed als tijger, clown, punker of een hele griezelige griezel. Dit Carnavalsfeest is op vrijdag 23 februari van 18:30 uur tot 20:00 uur. En weet je wat nog extra leuk is?? Je mag je broertje, zusje, vriendje of vriendinnetje dat niet op ADOR zit ook meenemen. Extra gezellig dus. Omdat we niet zo'n zin hebben in oorpijn en plakkerige handen, moet je je knallers en spuitbussen thuislaten. Wel mag je een beetje geld meene men om tussen door wat snoepjes, chips of drinken te kopen. We vinden het leuk als je komt. En misschien nog wel leuker als je verkleedt komt want dat hoort tenslotte bij Carnaval. Bovendien kun je er een prijs mee winnen. Aan het eind van de avond wordt er door de jury een iemand (of misschien wel een duo/groepje) tot best verklede persoon van de avond!!! Wij hebben er nu al heel veel zin in en hopen jullie morgen allemaal in het ADOR-gebouw te zien. Tot morgen!!! Groetjes Leiding Bestuur ADOR P.S. In het ADOR-gebouw hangen de foto's van de Vossenjacht van Kerstmis 2000. De prijs van de foto's is iets omhoog gegaan namelijk van fl.1,00 naar fl.1,25. Anders konden we de kosten er niet uithalen. Bestellen kan weer via een enveloppe. Zet op de enveloppe je naam, groep, nummers van de foto's en 'Kerstvossenjacht'. Stop er genoeg geld in en lever de enveloppe in bij je leiding of stop hem bij Binnenhof 4 (Lonneke) in de bus. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Oostrufl1

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 13