om 19.45 uur gereed te zijn. Overige deelnemers aanwezig zijn op het afgesproken tijdstip. Geen repetitie leerlingenorkest Woensdag 21 febr. 18.30 uur Leerlingen tamboerkorps 19.30 uur Repetitie tamboerkorps Agenda februari: 24 febr. Eikenhofkapel receptie prins 25 febr. Eikenholkapel H. Mis 25 febr. Optocht Oostrum 26 febr. Optocht Venray o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AOSTRUMSE ZANGKOMPENEEJ De Aostrumse Zangkompeneej repeteert elke dinsdagavond met veel plezier in 't Allemanscafé te Oostrum. Heeft u ook belangstelling of wilt u eens een repetitie meemaken? U bent van harte welkom. Informatie nodig? Neem de telefoon en bel 0478-511251. Onder het motto "Zingen veur de gein" - het herkenningslied van de Aostrumse Zangkompeneej - verzorgt de Zangkompeneej aanstaande zondag een vrolijk concert in de Mariakapel te Holthees. Het concert begint om 15.30 uur. Onder leiding van Marcel Kuepers zal het koor een gevarieerd programma ten gehore brengen. Bekende nummers als Muss i denn, Go down Mozes, volksliederen uit Israël, Kroatië en Dalmatië staan op het programma. En niet te vergeten liederen uit de bundel "Italiënreise" zoals Frauen und wein, Bella bela Donna enz. Bijeenkomst voor de leden: 14.30 bij 't Allemanscafé te Oostrum. Om 15.00 uur staat het inzingen op het programma in de Mariakapel. Programma: Zondag 18 februari a.s.: Concert in de Mariakapel te Holthees. Dinsdag 27 februari: Klingel-lnn te Oostrum. Zondag 25 maart: Concert Intratuin te Venray. Zaterdag 31 maart a.s.: Lenteconcert te Oostrum in samenwerking met o.a. De Walsbergse Zangvereniging Deurne; Rooverheidezangers Reuver en het Gemengd Koor uit Kronenberg.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 5