Oostrum de belangen van ons dorp te bespreken en de inwoners breed te informeren over de ontwikkelingen in Oostrum. Maandelijks vindt daartoe een openbare vergadering plaats. De agenda en de notulen worden gepubliceerd in het Oostrums Weekblad. Zij het dat de notulen op hoofdlijnen worden samengevat. Tot nu werden de notulen - uit budgettair oogpunt - enkel gezonden aan de bezoekers van de openbare vergadering en de in Oostrum woonachtige gemeenteraadsleden en enkele commissieleden. Met de komst van het internet kan dat veranderen. Indien u beschikt over een internetaansluiting kunt u zich vanaf nu verzekeren van regelmatige toezending van de agenda en volledige notulen van de openbare vergaderingen van de Dorpsraad Oostrum. U dient zich daarvoor per e-mail aan te melden bij het secretariaat dorpsraadoostrum@wish.nl Uiteraard bent u als vanouds welkom op de vergaderingen om, samen met de leden van de dorpsraad, de belangen en ontwikkelingen binnen Oostrum te bespreken. Bericht van de gemeente Venray/afdeling Welzijn Extra budget van 50.000.- voor projecten voor jeugd en jongeren. De gemeente heeft een bedrag van ƒ50.000.- beschikbaar voor jeugd- en jongerenprojecten. In januari en februari wordt over de bestedingsmogelijk heden informatie gegeven aan alle jongeren- en jongerenorganisaties. Zowel jeugdclubs alsook individuele jongeren kunnen hun ideeën indienen voor de besteding van dit bedrag. Ideeën kunnen het hele jaar door worden inge diend. De plannen zullen zoveel mogelijk door jongeren zelf moeten worden uitgevoerd. De gemeente beoordeeld de gekozen projecten. Uiteindelijk is het de bedoeling zoveel mogelijk plannen van de jeugd te realiseren. Dus heb je ideeën? Laat deze dan horen! Je kunt daarvoor contact opnemen met Mevr. Tromp-Brand van de Dorpsraad Oostrum tel. (0478) 589033. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zondag 18 febr. 10.00 uur Generale repetitie carnavalsconcert Maandag 19 febr. 20.00 uur Carnavalsconcert Orkest/tamboerkorps verzamelen om 19.30 uur in carnavalstenue. Opbouw instrumentarium dient uiterlijk OOSTRUM HARMONIE o OPGE RIGHT"

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 3