PRINSEBAL IN AOSTRUM Op zaterdag 27 januari wordt in Oostrum het Prinsebal gehouden in het Gemeenschapshuis. Om 21.44 uur zal Prins Bas I (intussen Vorst Bas) aftreden en opgenomen worden in de A.A.P (Aostrumse Aid Prinse). Verschillende avonden zijn leden van de A.A.P. bij elkaar geweest om dit aftreden voor Prins Bas 1 onvergetelijk te maken. Om 22.44 uur zal de jubileum Prins, van C.V. "de Karklingels", zijn opwach ting maken. Alles is gereed voor een spectaculair uitkomen van onze jubi leum Prins De prinse-proklematie wordt voor de eerste keer gepresen teerd door onze nieuwe Vorst Bas. Ook het muzikale gedeelte is voortreffelijk ingevuld door een optreden van orkest "de Puppies". Aanvang: 21.00 uur Tot ziens o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zorg dat je erbij komt. Het nieuwe verenigingsjaar begint weer. Het is nu een uitgelezen moment om je op te geven als tennislid. Recrea tief, senior of junior, het maakt niet uit. Plezier en ontspan ning, zijn belangrijke sleutelwoorden. Wij bieden U aan, een geheel nieuwe accommodatie. 3 Nieuwe all-weather banen. Individuele deelname, maar ook de mogelijkheid om deel te nemen aan georganiseerde toernooien. Een enthousiast bestuur, waar je altijd terecht kunt voor eventuele info. Bel: Ton Clephas 510536 of Dave Moorrees 513185 Opgave nieuw lid bij Penningmeester Jan Mulder tel: 580896 Randenrade 81, Oostrum 23 STRUM C. V. "De Karklingele Aoetrum TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 23