C. V. "De Karklingels Aoetrum Oostrum heeft een nieuwe jeugdprins! Ook dit carnavalsjaar waarin carnavalsvereniging De Karklingels haar 4x11 jubileum viert wordt de jeugd aangevoerd door een kersverse jeugdprins. Café-zaal de Karklingel was afgelopen zaterdag omgebouwd tot boerderij "Klingelhoeve". Het publiek werd uitgenodigd om een dagje mee te kijken op de boerderij met boer Sjeng en zijn vrouw Drika. Voordat er een nieuwe prins kon komen moest er eerst afscheid genomen worden van prins Hans II, vorst Tom en nar Stan. Dit trio werd op de boerderij aan het werk gezet en kreeg de opdracht mee op zoek te gaan naar een nieuwe jeugdprins. Vervolgens kon het publiek op een scherm mee kijken hoe de dieren van boer Sjeng werden opgehaald, en werden weggebracht naar de slachterij, de slager en de veemarkt. Op de veemarkt ging het echter mis. Boer Sjeng wilde zijn dieren door middel van "handje klap" verkopen aan boer Grad. Maar omdat boer Grad van dit slaan niet gediend was ging de verkoop niet door. De dieren kwamen dan ook gewoon weer bij boer Sjeng op de boerderij in de wei te staan. Uit deze drie dieren zou dan de nieuwe jeugdprins moeten komen. Dit was niet zo, want erg verrassend kwam uit de stallen van de boerderij jeugd-prins Wietse I (Reijnders) te voorschijn. Jeugdprins Wietse I zal samen met vorst Willem (Verheijen) en nar Luuk (Gielens) dit jubileum jaar de jeugd voor-op gaan onder het motto: "Gèn gealdehoer, iederiën op de vloer". Na het voorlezen van de prinsenproclamatie hebben ze er nog een gezellige avond van gemaakt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Oproep an alle kiender uut Aostrum van groep 1 t/m 5 Op zaoterdag 3 fibberwarie de Rinaldo's Jeugdshow len ut Gemeanschapshuus van 14.30-16.15 uur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Entreevreej. Dus Tot dan 11 )OSTRUM ARNAVAIS LUB

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 11