de oprichting van het Oostrums weekblad, als een contact- en informatieblad tussen de Oostrumse verenigingen en haar inwoners, bleek weinig draag vlak te hebben. Anderzijds zal de exploitatie van het Oostrums weekblad tenminste budgettair neutraal dienen te zijn. Los daarvan, maar daarom niet minder belangrijk, heeft de huidige redactie van het Oostrums weekblad te kennen gegeven om binnen afzienbare tijd de redactionele werkzaamheden en het beheer van de financiën te willen overdragen aan een nieuwe redactie. Beide ontwikkelingen hebben geresulteerd in een intensieve aanpak om het voortbestaan van het Oostrums weekblad, zowel budgettair als redactioneel, te verzekeren. Daarbij is als uitgangspunt gehanteerd dat het Oostrums weekblad een uitgave is van Oostrum, voor Oostrum en door Oostrum. Die intensieve aanpak heeft inmiddels naar de mening van de dorpsraad geresulteerd in een concept dat wij graag aan u willen presenteren en waar over wij graag met u op de openbare vergadering van gedachten wisselen. Het thans voorliggende concept lijkt een alleszins redelijk alternatief waarbij er enerzijds een budgettaire balans is gevonden en anderzijds de abonnementsprijs, de verenigingsbijdrage en de plaatsingskosten voor advertenties niet explosief zullen toenemen. Let op: Houdt u er rekening mee dat de abonnementsprijs voor het Oost rums weekblad voor het jaar 2001 wordt verhoogd van fl. 17,50 naar fl. 20.- Nadere berichtgeving volgt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUM HARMONIE Donderdag 11 jan Zondag 14 jan. Maandag 15 jan. Woensdag 17 jan 20.30u. Bestuursvergadering Eikenhofkapel liedjesmiddag 19-OOu. Repetitie leerlingenorkest 20.00u. Repetitie orkest: gezien het bijzondere belang van deze repetitie worden alle orkestleden dringend verzocht aanwezig te zijn (evenals a s. zondag 21 jan. repetitie om 10.00u.) 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Agenda januari: 21 jan. Extra repetitie orkest (10.00u.) -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7 OPGERICHT

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7