doen op een bijdrage uit het dorpenfonds ten behoeve van de verdere verfraaiing van het dorpsplein. Hierbij gaan de gedachten uit naar een beperkt aantal bloembakken; het dorpsradenoverleg houdt vast aan een tweejaarlijks werkbezoek van B& W aan de afzonderlijke kerkdorpen. Voor Oostrum is dat werkbezoek gepland op dinsdag 8 mei 2001; in het nieuwe bestemmingsplan te Oostrum zal naar verwachting in maart 2001 kunnen worden gestart met de particuliere bouw en in april zal men vermoedelijk starten met de projectmatige woningbouw. Voor vragen en/of opmerkingen met betrekking tot de woningbouw op het nieuwe bestem mingsplan heeft de gemeente de heer Peter Hermens als vast contactper soon aangewezen. Dhr. Hermens is bereikbaar op tel. nr. (0478) 52 35 30; projectRuimte voor ruimtehet project ruimte voor ruimte voorziet in de sloop van stallen (inkrimping van de veestapel) in ruil voor woningbouw. De gemeente Venray heeft uitstel gevraagd voor de verwezenlijking van dat plan in verband met de financiering daarvan. Voor de gemeente Venray zou het plan kunnen resulteren in de bouw van ongeveer 30 woningen; uitnodiging Horeca Nederland, afdeling Venray: het dorpsradenoverleg is uitgenodigd om deel te nemen aan een overleg met Horeca Nederland afdeling Venray. Het overleg zal in het teken staan van: meedenken over toerisme en recreatie; het wegvloeien van de jeugd uit de dorpen; het enthousiasmeren van ouders voor activiteiten op de dorpen; de voortdurende tekorten in de verenigingskas; de skatebaan zal in het vervolg maximaal 6 weken per locatie worden geplaatst; Dhr. Linskens meldt dat ten behoeve van de kerstboomversnippering die op 6 januari 2001 zal plaatsvinden, door de gemeente een bedrag van fl. 100.- ter beschikking is gesteld. Dat bedrag zal worden aangewend voor de aankoop van surprises voor de loterij die verbonden is aan de inzame ling van kerstbomen door de jeugd van Oostrum; Dhr. Frederix op persoonlijke titel en Dhr. Derks namens het KBO vragen aandacht voor de mogelijkheid tot het aanleggen van een Jeu de Boulesbaan in Oostrum. Dhr. Linskens zal zich namens de dorpsraad (laten) informeren over de (on)mogelijkheden om een Jeu de Boulesbaan in Oostrum aan te leggen en de daarmee verband houdende kosten; Voor 2001 zijn de navolgende data voor de openbare vergaderingen van de Dorpsraad Oostrum vastgesteld; 16 januari '0108 mei '019 oktober '01 13 februari '0112 juni '0113 november '01 13 maart'01; 10 juli '01; 11 december'01; 10 april '014 september '01 Het college van B&W hebben gekozen voor De Brabander als definitieve locatie voor de tijdelijke vestiging van asielzoekers. Medio oktober 2001 3

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 3