REDACTIE: 30e jaargang no.2 Stationsweg 110 in Oostrum, tel. 586 637 11 januari 2001 RABOBANK no.: 14.00.01.751 abonnementsprijs 17,50 per jaar Bezorging: "Periodiek" Venray tel.: 582 877 Attentie Attentie Attentie Attentie Attentie De kopij voor het Oostrum's Weekblad kunt u inleveren bij: A. Vermeulen, Stationsweg 110 in Oostrum. De sluitingstijd is maandagavond 20.00 uur. dorpsraad „i/vcrkcomite ooskurrr Samenvatting van de openbare vergadering van de Dorpsraad op 12 december 2000 - De renovatie van de speeltuin aan de Watermolenstraat zal naar ver wachting half februari gerealiseerd moeten zijn; - Het gedeelte - kruipdoor en sluipdoor - van de speeltuin aan de Watermolenstraat zal worden opgeknapt; - De schommel op het speelterrein aan de van Broekhuizenstraat is verzet, zodat niet langer schade wordt aangebracht aan de aan het perceel grenzende haag; - De stenen afkomstig van het dorpsplein blijven in opslag en in beheer van het eigen dorp. Dat is onlangs besloten tussen een afvaardiging van het kerkbestuur en de dorpsraad. Wellicht dat de stenen in de toekomst worden gebruikt voor de aanleg van een voetpad bij de kerk; - ProjectKern met pitaan de dorpsraad Oostrum is de aanmoedigings prijs ten bedrage van fl. 500.- gegund. De gemeente heeft de motivering voor de aanmoedigingsprijs schriftelijk toegelicht. De voorzitter spreekt zijn waardering uit aan H. Vermeulen voor de wijze waarop hij Oostrum heeft weten te vertegenwoordigen. Afgesproken wordt dat door Th. Linskens een verzoek zal worden ingediend om een beroep te kunnen 1 Secretariaat: Buitenhof 20, 5807 BW Oostrum OOSTRUMs WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 1