gehele opmaak voor haar rekening neemt. Bewust kiezen wij voor een team omwille van de continuïteit bij vakantie, ziekte e.d. Wellicht zeker zo belangrijk is het naar onze mening dat het werken in teamverband tevens betekent dat niet wekelijks dezelfde mensen belast worden met de opmaak. Wij stellen ons voor dat er in Oostrum ongetwijfeld dames en/of heren zijn die bereid zijn samen dit werk op zich te nemen. In de huidige tijd is er appa ratuur beschikbaar, die het mogelijk maakt b.v. thuis de opmaak gereed te maken. Uiteraard zult U hiervoor een vergoeding ontvangen. Wij streven ernaar om per 1 januari 2001 te starten met de gewijzigde opzet. Bent U geïnteresseerd in dit werk: neem dan zo mogelijk per omgaande con tact op met het secretariaat van de Dorpsraad Oostrum: Jan Janssen, Stationsweg 138a 5807 AD Oostrum; tel. 0478 - 583555. Herinrichting Sparrendreef. Woensdag 15 november j.l.is gestart met de herinrichting van de Sparren- dreef in Oostrum. Het betreft het gedeelte vanaf de Witte Vennenweg tot en met de inrit van recreatiepark "Pare de Witte Vennen". IJs en weder die nende zullen de werkzaamheden Vrijdag 22 december zijn afgerond. In verband met deze werkzaamheden zal de Sparrendreef in bovengenoemd tijdvak voor alle verkeer, uitgezonderd fietsers, worden afgesloten. Het ver keer zal tijdelijk worden omgeleid via de Witte Vennenweg, Oirloseweg en de Gunhoekweg. De route is met borden aangegeven. Voor informatie tijdens de uitvoering kunt U contact opnemen met de toezichthouder van de gemeente, de heer J. Heffels tel. 06 - 22209551of de uitvoerder van Maessen, de heer P. van Melick tel. 06 - 51201811) Herinrichting Dorpsplein Oostrum. Woensdag 15 november is gestart met de herinrichting van het Dorpsplein in Oostrum. IJs en weder dienende zullen de werkzaamheden Vrijdag 22 december zijn afgerond. In verband met deze werkzaamheden zal de Mgr. Hanssenstraat van woensdag 15 november tot en met woensdag 22 november ter hoogte van de kerk voor alle verkeer worden afgesloten, waar bij het verkeer tijdelijk zal worden omgeleid. Het verkeer zal als volgt worden omgeleid Komende vanaf Venray, via de Watermolenstraat, Randenrade en de Vlasakker. Komende vanaf Wanssum via de Geysterseweg, Witte Vrouwenstraat en de Valkenkampstraat. In beide omleidingen zal een tijdelijk eenzijdig parkeerverbod worden inge steld. De omleidingsroute is met borden aangegeven. Voor informatie tijdens de uitvoering kunt U contact opnemen met de toezichthouder van de gemeente, de heer J. Heffels (tel. 06 - 22209551) of de uitvoerder van Heijmans, de heer P. van Melick (tel. 06 - 51201811) 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3