dit project exact weergaven andere belangstellenden niet willen onthouden. Dus volgt hier de tekst van Chris: Op de Sparrendreef in Oostrum, Vierden 3 verenigingen menig lustrum. De rust werd enigszins verstoord, Toen ze van Maessens plannen hadden gehoord. Om aan deze plannen vorm te geven, Riep men een commissie in het leven. Een architect moet er komen, wie, dat was worst, Oké, zei de commissie, dan nemen we van der Vorst. Ook bezuinigingen waren nodig voor deze nieuwe plek, Dus schreven ze om te beginnen zelf het bestek. Op papier kreeg het langzaam allemaal gestalte. In werkelijkheid van dit gehalte. Met deze gegevens aan de hand, Telden een aannemer uit het Limburgse en een uit het Brabantse Land. Na het bekijken en onderhandelen over de getallen, Heeft Maessen de keuze op Koenen laten vallen. In het voorjaar was alles zo'n beetje rond, En gingen de machines van Maessen in de grond. De communicatie en afspraken onderling, dat ging nog niet zo goed, Maar vandaag de dag leven we op goede voet. De bouw zelf, die groeide gestaag, En dat zien alle partijen maar al te graag. Want niet alleen de mannen van de bouw, Ook de vele vrijwilligers trotseren regen en kou. In juli kregen we bezoek van hoger hand, Verrek zei Joop, niet wij, maar Leo Lenssen staat in de krant. Enfin, we zijn al ver, maar er is nog veel te doen. Voordat hier kan worden gespeeld in het nieuwe seizoen. Want 8, 9 en 10 juni zit bij de verenigingen in de geest, Immers, dan is hier het officiële openingsfeest. Vandaag, 17 november is de dag, Dat ik Harrie Maessen wil vragen voor het plaatsen van de vlag! Mede namens alle partijen, en KVO, VVO, TVO. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 23

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 23