staat dit op 29 november te laten doen. De kosten bedragen in groepsver band ƒ65,- per paard of pony, normaal is dit ongeveer ƒ150,-. Als u dit wilt laten doen kunt u zich hiervoor t/m 26 november opgeven bij onze secretaris Sef Huijbers: tel. nr.: 586841. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste kinderen van Oostrum. A.s. Zondag 26 november is het zover, dan komt St. Nicolaas naar Oostrum, dat heeft hij althans telefonisch doorgegeven. Hij komt per trein aan en wel om 14.09 uur. Wij verwachten jullie allemaal met de ouders om 14.00 uur op de losplaats van de N.S. Daarna gaan we gezamenlijk met de Harmonie en Sint en Pieten naar het Gemeei Voor groep 6-7-8 zal er een film zijn in de school. Allemaal een heel fijn St. Nicolaasfeest. Het St. Nicolaas-comité. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Richtfeest Sportaccommodatie Oostrum op 17 november 2000. Afgelopen vrijdag werd op informele wijze onder toezicht van vele belangstellenden door onderne mer H. Maessen en wethouder J. Houba, de vlag gehesen in de top van de nieuwe kantine, die door de samenwerking tussen de fa. Koenen en de vele vrijwilligers van de gezamenlijke Oostrumse sportverenigingen (KVO, VVO en TVO) nu duidelijk gestalte heeft gekregen. Na afloop van het hijsen van de vlag werd onder het genot van een drankje deze bijeenkomst in de kantine voortgezet. Daar nam wethouder J. Houba nog even het woord en prees de 3 partijen, t.w. opdrachtgever, aannemer en de sportverenigingen, die door gezamenlijke inspanningen tot een dergelijke prestatie waren ge komen. Wetende dat de vrijwilligers de komende maanden als het dak er op zit, nog menig vrij uurtje zullen moeten spenderen aan de afwerking van dit sportcomplex sprak hij de verwachting uit, dat indien hij mogelijk in juni a.s. bij de officiële opening mag terugkeren, hij iets heel moois hoopt aan te treffen. De "richtwoorden" werden door Chris van Steenkiste, de uitvoerder van de fa. Koenen op een zo'n ludieke en toepasselijke wijze voor de tijd van het jaar uitgesproken dat we deze woorden, die feitelijk de geschiedenis van i :hapshuis. 21

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 21