limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dames LVB Ganzenbordspel vol verrassingen! Datum: donderdag 30 november 2000 Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur Enkele bestuursleden hebben zich enthousiast ingezet om vragen en op drachten te bedenken bij een zelf ontworpen ganzenbord. Dit kan met alle aanwezigen gespeeld worden. Met deze vragen/opdrachten zijn prijsjes te verdienen. Wij vragen hiervoor alle leden een gekocht, zelf gemaakt, zelf gebakken of zelf geknutseld cadeautje mee te brengen. Er mag niet meer aan uitgegeven worden dan tussen de 5,- en 7,50. Wij verzoeken u het cadeautje zo in te pakken dat aan de buitenkant niet zichtbaar is wat de inhoud is! Dit wordt gegarandeerd een gezellige, ontspannende avond vol verrassingen! Kom, en speel het spel mee. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL nieuws Afgelopen zondag waren er in Meerlo selectie-wedstrijden voor het Limburgs kampioenschap. In de klasse CL. behaalde Milou Bergmans een 4e pl. met 155 pnt. Jeanine Huijbers behaalde in diezelfde klasse een fraaie eerste pl. met 176 pnt. (twee winstpunten). Stefanie Muijsers reed in de DL. klasse haar proef en behaalde 156 pnt. Meiden proficiat. Via deze weg willen wij de bewoners van Oostrum bedanken voor het laten slagen van onze oliebollenactie. Attentie paarden/pony- eigenaren. Vanaf 1 januari 2001 is het verplicht om paarden/pony's die meedoen aan wedstrijden e.d. te chippen. Ruiterclub Nobel stelt Oostrumse eigenaren in 19

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 19