Deze opvoering mag geschieden met speciale toestemming van het I.B.V.A. Holland B.V. te Alkmaar. Het stuk speelt zich af in het huis van Inge Mengelers. Zij woont daar met Tanja, haar dochter, Berry, haar zoon en met Leo zandman, de vader van Inge. Tanja en Berry komen er bij toeval achter dat hun mams een lover heeft. Ze willen deze Victor zo snel mogelijk weer de deur wijzen, want ze zijn het er niet mee eens dat hun moeder op vrijersvoeten is gegaan zonder dat met hen te overleggen. Ook hun grootvader, Leo Zandman ziet de bui al hangen; als Inge straks in het huwelijksbootje stapt met haar Victor dan zal hem weinig anders resten dan een plek in het oudemannenhuis. Daarom plaatst hij een advertentie in de krant en hoopt dat zich een dame zal mel den met wie hij zijn leven kan delen in zijn pas gekochte kasteeltje in Frank rijk. Deze dame kondigt zich aan in de figuur van Mevrouw van Henegou wen; aankomend minnares van opa Leo, en toekomend huishoudprinses van Inge. Komt het werkelijk tot een huwelijk tussen Inge en haar lover, of laat Victor zich het huis uit jagen door die twee schatjes van Inge??????? En hoe zit het met Old Leo en Mevrouw van Henegouwen, zullen zij werke lijk afreizen naar het kasteel van Leo in de Provence, of verwacht een zekere Ninette "good old Leo" voor zich alleen te hebben in La France????? Toneelvereniging de Vlasbloem en Harmonie Sub Matris Tutela wensen u een plezierige avond. Zondag 5 november Maandag 6 november o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aspiranten; - TOG - Oostrum 2-1 Anne Verh. Senioren 2; Roka - Oostrum 7-5 Tielke 1Jacqueline 1Senne 1Dessie 1Chrisje 1 Senioren 1; KV Maastricht - Oostrum 6-6 Nicole 2, Moniek 3, Yvon 1 Uitslagen; Pupillen D; Oostrum - Merselo 6-0 Linda 1Anne St. 1Anne Ver. 1 Debby 1, Maud 2. 23 KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 23