12 nov. Leerlingenorkest naar Sevenum 20 nov. Algemene ledenvergadering/Caecilia 24/25 nov. Eikenhofkapel opluistering zittingen 26 nov. Intocht St. Nicolaas AANMELDEN NIEUWE LEERLINGEN TAMBOERKORPS Ons tamboerkorps is op zoek naar nieuwe leerlingen. Je kunt je opgeven als je 9 jaar of ouder bent. De opleiding tot tamboer wordt hier in Oostrum ge daan, op de woensdagavond in het gemeenschapshuis (een opleiding tot tamboer via de muziekschool is ook mogelijk). Mocht je vragen hebben of wil je je aanmelden neem dan kontakt op met Jack Schuurmans, secretaris van de harmonie, Binnenhof 11, tel: 586286. Ook kun je op woensdagavond tijdens de repetitie van het tamboerkorps (van 19.30-21.OOu) terecht in het gemeenschapshuis om eens te komen luisteren of om je op te geven. Overigens ook ervaren of oud-tamboers zijn welkom als lid van het tam boerkorps. DONATEURSAKTIE HARMONIE Voorafgaand aan de jaarlijkse concert en toneelavonden op zondag 5 nov. en maandag 6 nov. wordt weer de donateursaktie gehouden. Deze aktie wordt gehouden op zaterdag 28 oktober en de daar op volgende week. Donateurs krijgen met de donateurskaart vrije toegang (voor twee personen) tot de concert en toneel-avonden. De minimum- bijdrage voor een donateurskaart is ƒ10,-. Zonder donateurskaart be draagt de entree ƒ6,- per persoon. De concert en toneelavonden worden georganiseerd in samenwerking met toneelvereniging de Vlasbloem. Met uw bijdrage ondersteunt u de Oostrumse harmonie, maar ook de organisatie van de concert en toneelavonden. Wij rekenen op uw medewerking, bij voorbaat onze dank en graag tot ziens op 5 of 6 nov. Parochie Oostrum. Zondag 29 oktober, dertigste zondag door het jaar, viering v.h. feest van Allerheiligen. 09.30 uur: H. Mis. (Gemengd koor) Antoon Janssen, Overl. ouders Broekmans-Bovee, Herman de Kleijn, Pierre Jacobs en wederzijdse familie, Jaard. Piet van Hout, Toon Peerenboom, Piet en Harrie Hermans, Jaard. overl. ouders Broeren Kersten, Tina Joosten-van den Berg, Sjang Joosten, Gerrit Rutten, A.M.C. Houba, Overl. ouders Bovee- Bartels en zoon Chretien. 3

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 3