lieten horen. De vele aanwezigen hebben tijdens deze kerkdienst kunnen genieten van de mooie koorklanken. Als slotlied werd gezamenlijk het Sancta Maria gezon gen. Dat de samenwerking van de beide koren in de smaak viel bij meneer pastoor (en niet alleen bij hem) bleek wel toen hij voorstelde om in de toekomst eens gezamenlijk de Nachtmis te verzorgen of de Paasdienst. Deze beide koren en dan de harmonie er nog bij! Het is een voorstel om over na te denken. Na de kerkdienst volgde de feestelijke herdenking van het 20-jarig bestaan in De Karklingel. De presentatie van het nieuwe orgel en het nieuwe uniform van de Aostrumse Zangkompeneej was een hoogtepunt op deze avond. Het kon natuurlijk niet uitblijven dat het orgel via een klein concert ingewijd moest worden. Vermeldenswaardig was tevens het optreden van Harry de gooche laar die tijdens deze avond zorgde voor schaterbuien bij de vele goochel- trucjes die hij ten tonele bracht. Het duo DAZZEL uit Venlo bleek de avond prima te kunnen vullen met luister- en dansmuziek. En tot slot mag niet onvermeld blijven dat alle aanwezigen hebben genoten van het warm en koud buffet dat Wilfried op tafel bracht. De aanwezige oud-leden en leden van de Aostrumse Zangkompeneej met partners kunnen terugzien op een geslaagde viering van het 20-jarig be staan. Als aandenken aan dit jubileum ontvangen alle leden als herinnering een fotoboek met daarin een collage van foto's van de afgelopen 20 jaar. Tot slot zij vermeld dat het koor in de 20 jaar van het bestaan onder leiding heeft gestaan van 3 dirigenten n.l. de heer Stef Soulimans thans wonende te IJzendijke, de heer Frans Verhofstad uit Venray en de huidige dirigent is Marcel Kuepers uit Tegelen. Programma: Elke dinsdagavond repetitie in 't Allemans Café te Oostrum van 21.00 tot 23.00 uur. 16 november (donderdag) Concert in het Ziekenhuis te Boxmeer. Aanvang 20.30 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 19

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 19