deze goede bacteriën zorgt ervoor dat de slechte bacteriën geen kans meer krijgen om zich uit te breiden, zij zijn namelijk de oorzaak van vele ziekten. Zij produceren gifstoffen, die de darmwand irriteren en in het bloed opgeno men worden. Door het drinken van paardenmelk wordt de darmflora hersteld en het bloed gezuiverd. Paardenmelk is door zijn samenstelling en licht verteerbaarheid een zeer gezond voedingsmiddel, dat veel klachten kan verminderen en voorkomen. Het lijkt qua samenstelling veel op moedermelk. Het bevat veel energie, ijzer, vitaminen en spore-elementen. Paardenmelk helpt bij: - problemen met de stofwisseling en de gevolgen daarvan - darmproblemen, reinigen van darmen en herstellen darmflora - huidproblemen, o.a. eczeem en psoriasis - maagproblemen, o.a. brandend maagzuur, maagzweer - aandoeningen voortkomend uit het bloed, o.a. hoge bloeddruk, hartinfarct, te hoog cholesterolgehalte - ontlasten van de lever - geeft meer weerstand/energie Verder wordt paardenmelk verwerkt in crème, zeep, after-shave. Introducé s zijn van harte welkom. Zij betalen f 5,- voor deze avond. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aostrumse Zangkompeneej De Aostrumse Zangkompeneej is een mannenkoor dat elke dinsdagavond van 21.00 uur tot 23.00 uur, repeteert in 't Allemanscafé te Oostrum. Het koor bestaande uit 17 leden is een gezellig maar serieus mannenkoor. Enkele mannenstemmen, ter versterking van dit koor, zijn van harte welkom. Dit geldt ook voor belangstellenden van buiten Oostrum. Interesse: neem voor meer informatie contact op met H.Crins, secretaris. Tel. 511251. Afgelopen zaterdag 7 oktober vierde de Aostrumse Zangkompeneej haar 4de lustrum. In samenwerking met het Gemengd Koor van de Oostrumse parochie werd om 20.00 uur een H.Mis met feestelijke zang opgeluisterd. Het was voor de eerste keer dat deze koren samen hun beste stemmen 17

Oostrum's Weekblad | 2000 | | pagina 17